رونق تولید ملی | دوشنبه، ۲۲ مهر ۱۳۹۸

دانشجویان لرستان در تریبون آزاد چه گفتند/ ویژگی‌های نماینده اصلح - نمایش محتوای خبر

 

 

دانشجویان لرستان در تریبون آزاد چه گفتند/ ویژگی‌های نماینده اصلح

دانشجویان لرستان در تریبون آزاد چه گفتند/ ویژگی‌های نماینده اصلح

تریبون آزاد انتخاباتی با حضور دانشجویان دانشگاه لرستان برگزار شد

به گزارش خبرنگار مهر، تریبون آزاد انتخاباتی صبح امروز سه شنبه در دانشگاه لرستان با موضوع «نماینده اصلح» و با حضور دانشجویان این دانشگاه برگزار شد.

برنامه تریبون آزاد انتخاباتی از سوی تشکلهای دانشجویی دانشگاه لرستان برگزار شد که در آن دانشجویان این دانشگاه نظرات خود را راجع به نماینده اصلح اعلام کردند.

نماینده باید قدرت چانه زنی داشته باشد

یکی از دانشجویان دانشگاه لرستان در این برنامه با بیان اینکه برخی از نماینده های دوره های قبلی لرستان در مجلس شورای سلامی توانایی جذب بودجه برای این استان را نداشته اند اظهار داشت: نماینده باید قدرت چانه زنی داشته باشد و برای رفع مشکلات مردم تلاش کند.

یکی دیگر از دانشجویان شرکت کننده در برنامه تریبون آزاد انتخاباتی با تاکید بر اینکه مردم نباید رای خود را بر اساس طایفه گرایی به صندوق بریزند گفت: در بعضی مواقع کنار کشیدن جوانان در بحث انتخابات باعث شده که بزرگترها با طایفه بازی نماینده ما را در مجلس انتخاب کنند.

وی در ادامه سخنان خود گفت: موضوع توجه به طایفه گرایی موجب شده که نمایندگان ناتوان به مجلس شورای اسلامی راه یابند.

مشکل اصلی لرستان سیاست نیست، بلکه بیکاری است

یکی دیگر از دانشجویان دانشگاه لرستان در این تریبون آزاد با بیان اینکه قشر دانشجو باید با مطالعه کاندیدای مدنظر خود را انتخاب کند بیان داشت: همچنین نمایندگان انتخاب شده از سوی مردم باید وزن سیاسی داشته باشند تا بتوانند با مسئولان رده بالا و وزرای کشور رابطه داشته و پیگیر جذب بودجه برای رفع مسائل و مشکلات مردم باشند.

دانشجوی دیگر شرکت کننده در برنامه تریبون آزاد انتخاباتی دانشگاه لرستان مشکل اصلی جوانان لرستان را بیکاری عنوان کرد و گفت: نمایندگان باید برنامه ای برای رفع این معظل داشته باشند.

وی در ادامه سخنان خود گفت: نباید بر اساس جناح بازی و باند بازی در انتخابات رای داد.

نماینده باید با تقوا باشد و وعده هایش را فراموش نکند

یکی دیگر از دانشجویان دانشگاه لرستان با بیان اینکه مشکل اصلی لرستان سیاست نیست بلکه معضلات اقتصادی است، گفت: در این راستا معیار ما در انتخابات، اصلاح طلب و یا اصولگرا بودن کاندیدا نیست بلکه برنامه های وی برای رفع معضلات اقتصادی استان است.

دانشجوی دیگر شرکت کننده در برنامه تریبون آزاد انتخاباتی با موضوع نماینده اصلح در سخنانی با بیان اینکه نماینده باید خدا ترس، با تقوا، متدین و دیندار باشد گفت: همچنین نماینده ای که ما انتخاب می کنیم باید همسو با آرمان های انقلاب حرکت کرده و بعد از اینکه رای آورد مردم، وعده ها و شعارهایی را که داده فراموش نکند.