سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۲۴ فروردین ۱۴۰۰

درخشش ملت ایران در آزمون کرونا - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

درخشش ملت ایران در آزمون کرونا

Loading the player...

حضرت آیت الله خامنه ای: ملت ایران در آزمون کرونا خوش درخشید اما اوج افتخار متعلق به نیروهای درمانی است.

 بیماری کرونا آزمونی برای دنیا است

 رهبر معظم انقلاب در سخنرانی تلویزیونی به مناسبت نیمه شعبان

بیماری کرونا یک ابتلای عمومی و آزمون برای دنیاست، دولت‌ها هم در این حادثه امتحان میشوند و مردم هم آزمون می‌شوند، آزمون عجیبی است.

صدا و سیما در این زمینه بسیار خوب عمل کرده است.

ملت ایران در آزمون کرونا و این بیماری عمومی و وبای مدرن خوش درخشید.

کادر درمانی جان و سلامت خود را در اختیار مردم قرار دادند که این خیلی با ارزش است، خیلی از این‌ها به خانواده‌های خود سر نزدند و دچار خستگی و فشار عصبی ناشی از بیماران بدحال هستند.

طلاب و دانشجویان بسیجی، هزاران بسیجی در بخش‌های مختلف و آحاد مردم خدمات با ارزشی که از ازرش توصیف بالاتر است، ارائه کردند که انسان را خرسند می‌کند.

نیرو‌های مسلح از همه توان سازندگی و ابتکار خود استفاده کردند، حتی در مسائل علمی و کشفیات و تولید امکانات بهداشتی و درمانی.

 در تاریخ کمتر دوره‌ای اتّفاق افتاده که بشر به قدر امروز احساس نیاز به یک منجی داشته باشد . سخنرانی تلویزیونی رهبر انقلاب به مناسبت ولادت حضرت امام زمان(عج):  شاید در تاریخ بشر کمتر دوره‌ای اتّفاق افتاده باشد که آحاد بشری در همه جای عالم جامعه‌ی بشری به قدر امروز احساس نیاز به یک منجی داشته باشند؛ چه نخبگان که آگاهانه این نیاز را احساس میکنند، چه بسیاری از مردم که احساس نیاز میکنند ولی در ناخودآگاهِ خودشان؛ احساس نیاز به یک منجی، احساس نیاز به مهدی، احساس نیاز به یک دست قدرت الهی، احساس نیاز به یک امامت معصوم، احساس نیاز به عصمت، به هدایت الهی. کمتر دوره‌ای در تاریخ این همه احساس نیاز به این حقیقت والا انسان سراغ دارد.  امروز بعد از آنی که بشریّت مکاتب گوناگون و نحله‌های فکری گوناگون و مسلکهای گوناگون را تجربه کرده از کمونیسم تا دموکراسی غربی تا لیبرال ‌دموکراسیِ رایج در دنیا با این همه ادّعایی که اینها دارند، بشر بعد از اینکه اینها را تجربه کرده احساس آسایش نمیکند. بشر با این همه پیشرفتهای علمیِ حیرت‌آور که بکلّی وضع زندگی را در جهان تغییر داده، احساس خوشبختی نمیکند. بشریّت دچار فقر است، دچار بیماری است، دچار فحشا و گناه است، دچار بی‌عدالتی است، دچار نابرابری است، دچار شکاف طبقاتی بسیار وسیع است. 

فضای مجازی صداوسیمای لرستان

#مرا_دریاب

#اجتماع_قلوب

#نیمه_شعبان

#در_خانه_بمانیم

#هرخانه_یک_پایگاه_سلامت

#با_توکل_بر_خدا_کرونا_را_شکست_خواهیم_داد