جهش تولید | جمعه، ۱۵ اسفند ۱۳۹۹

درخشش ووشوکاران لرستانی در مسابقات انتخابی تیم ملی - نمایش محتوای خبر

 

 

درخشش ووشوکاران لرستانی در مسابقات انتخابی تیم ملی

درخشش ووشوکاران لرستانی در مسابقات انتخابی تیم ملی

رئیس هیئت ووشو لرستان گفت: از کسب چهار مدال توسط ووشوکاران این استان در مسابقات انتخابی تیم ملی خبر داد.

جهانگیر صحرانشین در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: مسابقات ووشو انتخابی تیم ملی هفته گذشته در شهر شاهرود در استان سمنان با حضور ۳۰ استان در رده های سنی نونهالان، نوجوانان و جوانان برگزار شد.

وی با بیان اینکه فرهاد بزن بیرانوند و رضا افشاریگانه توانستند به ترتیب مدال طلا و برنز بخش ساندای این مسابقات را به خود اختصاص دهند، عنوان کرد: همچنین علی شکرعلی نیز در بخش تالو موفق به کسب مدال برنز شد.

رئیس هیئت ووشو لرستان به برگزاری مسابقات انتخابی تیم ملی بزرگسالان طی هفته های اخیر در استان قم اشاره کرد و ادامه داد: در آن مسابقات نیز مهدی پویامهر از لرستان مدال برنز کسب کرده و به اردوی تیم ملی دعوت شد.

صحرانشین با اشاره به اینکه تیم تالوی لرستان در رده های نونهالان، نوجوانان، جوانان و بانوان امروز رقابت خود را در مسابقات قهرمانی کشور در تهران آغاز کرده است، تصریح کرد: این مسابقات تا ۲۷ بهمن ادامه دارند و پس از آن از ۲۷ ام تا ۲۹ بهمن رده جوانان بانوان تیم ساندای ما در آکادمی ووشو مجموعه ورزشی آزادی تهران در مسابقات قهرمانی کشور شرکت خواهد کرد.

وی افزود: همچنین روز اول اسفند ماه تیم ساندا دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی در مسابقات قهرمانی کشور انتخابی تیم ملی دانشجویان که در شهر نجف آباد استان اصفهان برگزار خواهد شد، شرکت خواهد کرد.