جهش تولید | شنبه، ۴ بهمن ۱۳۹۹

درود بر عزیزانی که ‌با فداکاری شجاعانه ‌خون تازه در رگ ملت و این کشور دواندند‌ - نمایش محتوای خبر

 

 

درود بر عزیزانی که ‌با فداکاری شجاعانه ‌خون تازه در رگ ملت و این کشور دواندند‌

درود بر عزیزانی که ‌با فداکاری شجاعانه ‌خون تازه در رگ ملت و این کشور دواندند‌

مقام معظم رهبری بعد از دریافت کتاب «دل نوشته‌هایی برای بابا زهرا» که در مورد شهید زنده لرستان است پیامی نوشتند.

کبری حافظی همسر شهید زنده لرستانی سید نور خدا موسوی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در خرم‌آباد اظهار داشت: کتابی از دلنوشته‌های مردم سراسر کشور برای سید نورخدا موسوی جانباز صددرصد لرستانی تهیه کردیم که الحمدالله مورد تائید مقام معظم رهبری قرارگرفته و تقدیرنامه‌ای از جانب ایشان ارسال‌شده است.

وی افزود: برای تهیه کتاب «دل نوشته‌هایی برای بابا زهرا» فراخوانی به مردم داده شد تا دل نوشته‌های خود را برای ما ارسال کنند که پس از جمع‌آوری این دلنوشته ها تبدیل به کتاب و در مراسمی رونمایی شد.

حافظی بابیان اینکه در روز رونمایی هزار نسخه این کتاب منتشر شد، عنوان کرد: پس از رونمایی این کتاب یک جلد آن به محضر مقام معظم رهبری ارسال شد که ایشان نیز پس از مطالعه این‌گونه پیام داده‌اند.

 پیام امام خامنه‌ای در مورد کتاب «دل نوشته‌هایی برای بابا زهرا»

«درود بر عزیزانی که با درخشش‌های خود این فصل از تاریخ کشور را درخشان کردند و با فداکاری شجاعانه خود خون تازه در رگ  ملت و این کشور دواندند».

به گزارش تسنیم، سید نور خدا موسوی یکی از جانبازان سرافراز نظام مقدس اسلامی است که در درگیری با گروهک تروریستی عبدالمالک ریگی از ناحیه سر مجروح شد و اکنون هشت سال است که با 100 درصد جانبازی در کما به سر می‌برد.