جهش تولید | سه‌شنبه، ۷ بهمن ۱۳۹۹

دستگاه‌های اجرایی لرستان نیازمندی‌های ستاد اربعین را تأمین کنند - نمایش محتوای خبر

 

 

دستگاه‌های اجرایی لرستان نیازمندی‌های ستاد اربعین را تأمین کنند

دستگاه‌های اجرایی لرستان نیازمندی‌های ستاد اربعین را تأمین کنند

استاندار لرستان گفت: دستگاه‌های اجرایی لرستان نیازمندی‌های ستاد اربعین را تأمین کنند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد، هوشنگ بازوند عصر روز شنبه در جلسه ستاد اربعین استان لرستان که در سالن جلسات استانداری برگزار شد، اظهار داشت: مسئولیت و مدیریت اجرایی ستاد اربعین لرستان به سپاه حضرت‌ ابوالفضل (ع) واگذار شد که از سردار کشکولی فرمانده سپاه استان، بابت قبول این مسئولیت بزرگ تشکر و قدردانی می‌کنیم.

وی افزود: قرار بر این است که فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان، صفر تا صد ساماندهی زائران اربعین استان لرستان را در دست بگیرد و سایر دستگاه‌های اجرایی استان باید به حمایت و پشتیبانی از آن بپردازند.

استاندار لرستان عنوان کرد: مدیران دستگاه‌های اجرایی لرستان همه اقداماتی را که در بحث ساماندهی و خدمت‌رسانی به زائران استان در اربعین حسینی لازم است، باید با هماهنگی فرماندهی سپاه حضرت ابوالفضل (ع) انجام دهند و امکاناتی را که سپاه درخواست می‌کند در سریع‌ترین زمان ممکن در اختیار آن قرار دهند.

بازوند با بیان اینکه قرار است که در ستاد اربعین استان لرستان، به‌طور میانگین هر روز سه وعده غذا در اختیار 4هزار نفر قرار گیرد، تصریح کرد: زیرساخت‌ها و امکانات و تجهیزاتی که قرار است برای خدمت‌رسانی به زائران استان در اربعین حسینی ایجاد شود، در حالت عادی نیاز به شش ماه زمان دارد و حقیقتاً کار سختی است که در یک مدت کوتاه این امکانات فراهم شود.

وی بیان کرد: تا اربعین حسینی زمان زیادی باقی نمانده، بدون هیچ تعللی باید کارها به سرعت و با هماهنگی و همکاری پیش برود تا خدماتی درخور شأن زائران امام حسین (ع) به آنها عرضه شود.