جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۲ اسفند ۱۳۹۹

دستگیری سارقان با 28 فقره سرقت سیم برق در بروجرد - نمایش محتوای خبر

 

 

دستگیری سارقان با 28 فقره سرقت سیم برق در بروجرد

دستگیری سارقان با 28 فقره سرقت سیم برق در بروجرد

فرمانده انتظامی بروجرد از انهدام یک باند سه نفره سرقت و کشف 28 فقره سرقت سیم برق در این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری فارس از بروجرد، علیرضا دلیری ظهر روز دوشنبه در دیدار با خانوادههای شهدا در بروجرد با بیان اینکه در پی چندین فقره سرقت سیم برق در بروجرد پیگیری موضوع در دستور کار ماموران انتظامی این شهرستان قرار گرفت، اظهار کرد: ماموران با تحقیقات گسترده افرادی را که با هم‌دستی یکدیگر اقدام به سرقت سیمهای برق میکردند، شناسایی و در عملیاتی غافلگیرانه سه نفر عضو این باند را دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی بروجرد تصریح کرد: سارقان در بازجوییهای اولیه به 28 فقره سرقت سیم برق اعتراف کردند و با شناسایی مالباختگان تحویل مقام قضائی شدند.

دلیری از جمعآوری 43 نفر معتاد پرخطر و فروشنده مواد مخدر در طرح ارتقاء امنیت اجتماعی این شهرستان خبر داد و گفت: در پی اخبار رسیده مبنی بر اینکه افرادی معتاد و فروشنده مواد مخدر در محلههای حاشیه شهر بروجرد اقدام به توزیع مواد مخدر میکنند و موجب آلوده کردن برخی از جوانان به اعتیاد شده‌‏اند، طرح ارتقاء امنیت در این شهرستان به اجراء گذاشته شد.

وی با بیان اینکه بلافاصله ماموران مبارزه با مواد مخدر این شهرستان بررسیهای لازم را به عمل آورده و با شناسایی افراد معتاد و فروشنده مواد مخدر 43 نفر را دستگیر کردند، گفت: در بازرسی از متهمان مقادیری انواع مواد مخدر و... کشف و ضبط شد.