جهش تولید | یک‌شنبه، ۲۸ دی ۱۳۹۹

دستگیری سارقان محتویات خودرو در دورود - نمایش محتوای خبر

 

 

دستگیری سارقان محتویات خودرو در دورود

دستگیری سارقان محتویات خودرو در دورود

فرمانده انتظامی دورود اظهار داشت: سه سارق محتویات خودرو با 15 فقره سرقت در شهرستان دورود دستگیر شدند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، سرهنگ هدایت الله حسنوند افزود: مأموران انتظامی این شهرستان با تلاش و فعالیت مضاعف در جهت ارتقاء سطح امنیتی شهرستان با گشت‌های هدفمند در سطح شهر موفق به دستگیری سه سارق حرفه‌ای شدند.

فرمانده انتظامی دورود عنوان کرد: با اقدامات اطلاعاتی و تشکیل تیم‌های شناسایی و کنترل مخفیگاه‌ها و پاتوق سارقان آزادشده از زندان، با اجرای طرح‌های مختلف پاک‌سازی و امنیت اجتماعی در روزهای اخیر پلیس این فرماندهی موفق به دستگیری این سه سارق شد.

وی بیان کرد: متهمان در بازجویی‌های خود اذعان داشتند با شناسایی خودروهای فاقد تجهیزات ایمنی و رهاشده در معابر تاریک اقدام به سرقت وجه نقد یا محتویات ارزشمند داخل این خودروها می‌کردند که با هوشیاری پلیس ناکام مانده و به 15 فقره سرقت اعتراف کردند.

حسنوند تصریح کرد: با طرح‌ریزی‌های عملیاتی بر مبنای جغرافیای جرم، ایجاد تیم‌های ویژه گشتی، ایست و بازرسی‌های مقطعی و ارائه آموزش‌های پیشگیری و همگانی به شهروندان دورودی، مأموران این فرماندهی در ماه اخیر موفق به دستگیری 40 سارق حرفه‌ای و افزایش 109 درصدی کشف به وقوع شدند که موجبات امنیت در سطح شهر را به ارمغان آورده و در صورت توجه شهروندان به هشدارهای پلیس این روند رو به رشد ادامه دارد.