جهش تولید | دوشنبه، ۵ خرداد ۱۳۹۹

دستگیری 79 نفر و توقیف 303 دستگاه وسیله نقلیه متخلف در بروجرد - نمایش محتوای خبر

 

 

دستگیری 79 نفر و توقیف 303 دستگاه وسیله نقلیه متخلف در بروجرد

دستگیری 79 نفر و توقیف 303 دستگاه وسیله نقلیه متخلف در بروجرد

فرمانده انتظامی شهرستان بروجرد از دستگیری 79 سارق، معتاد پر خطر، فروشنده مواد مخدر و توقیف 303 دستگاه وسیله نقلیه فاقد مدارک و پلاک مخدوش در اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی دی ماه امسال خبر داد.

به گزارش خبرگزاری فارس از خرم‌آباد، علیرضا دلیری در جمع خبرنگاران در بروجرد اظهار داشت: ماموران این فرماندهی طرح ارتقاء امنیت اجتماعی را در بروجرد در دی ماه سال جاری در چندین مرحله به مرحله اجرا گذاشتند.

وی افزود: ماموران پس از انجام اقدامات اطلاعاتی و شناسایی اماکن آلوده تعداد 79 نفر سارق، فروشنده مواد مخدر و معتاد پر خطر را دستگیر و تعداد 68 دستگاه خودرو و 235 دستگاه موتورسیکلت فاقد مدارک و پلاک مخدوش را توقیف کردند.

این مسئول اظهار داشت: در این مدت مقادیری مواد مخدر، یک دستگاه خودرو سرقتی، 15 کیسه زغال قاچاق، 78 تیغه چاقو و... کشف شد.

*انهدام باند سارق و کشف 14 فقره سرقت اماکن خصوصی

 فرمانده انتظامی بروجرد لرستان از انهدام یک باند سه نفره و کشف 14 فقره سرقت اماکن خصوصی در این شهرستان خبر داد.

دلیری گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت اماکن خصوصی، پیگیری موضوع در دستور کار ماموران انتظامی این شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: ماموران با تحقیقات گسترده افرادی را که با هم‌دستی یکدیگر اقدام به سرقت اماکن خصوصی می‌کردند را شناسایی و در عملیاتی غافلگیرانه سه نفر اعضای این باند را دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی بروجرد تصریح کرد: سارقان در بازجویی‌های اولیه به 14 فقره سرقت از اماکن خصوصی اعتراف کردند و با شناسایی مالباختگان تحویل مقام قضائی شدند.