رونق تولید ملی | دوشنبه، ۳۱ تیر ۱۳۹۸

دست‌بند پلیس بر دستان سارقین محتویات داخل خودرو در دورود - نمایش محتوای خبر

 

 

دست‌بند پلیس بر دستان سارقین محتویات داخل خودرو در دورود

دست‌بند پلیس بر دستان سارقین محتویات داخل خودرو در دورود

فرمانده انتظامی دورود لرستان از دستگیری پنج سارق حرفه‌ای و کشف 12 فقره سرقت محتویات داخل خودرو در این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری فارس از دورود، هدایتالله حسنوند در دیدار با کارکنان نیروی انتظامی این شهرستان اظهار کرد: در پی وقوع چند فقره سرقت داخل خودرو در دورود با پیگیری موضوع، ماموران کلانتری 11 شناسایی متهم یا متهمان سرقت را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.

فرمانده انتظامی دورود افزود: با توجه به حساسیت موضوع ضمن تشدید اقدامات کنترلی و افزایش گشت‌های آشکار و پنهان سارقین را حین ارتکاب سرقت در یکی از مناطق شناسایی و در حالی که قصد داشتند، با اموال مسروقه متواری شوند دستگیر کردند.

این مقام انتظامی عنوان داشت: متهم در بازجویی مقدماتی منکر هرگونه سرقتی شد، اما زمانی که با دلایل پلیسی ماموران پلیس آگاهی مواجه شد، ناچار لب به اعتراف گشود و به هم‌دستی چهار نفر دیگر از اعضای باند اذعان و به 12 فقره سرقت داخل خودرو اقرار کردند.

حسنوند ادامه داد: دارندگان وسایل نقلیه، خودرو خود را در معابر رها نکنند و از پارکینگ‌های عمومی استفاده کنند و یا از تجهیزات ایمنی از قبیل قفل مرکزی، دزدگیر، قفل پدال و قفل فرمان بهره ببرند، تا سارقان از انجام این‌گونه اعمال ناامید شده و شاهد کاهش چشم‌گیر سرقت‌های خودرو و لوازم آن باشیم.