رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۳۰ بهمن ۱۳۹۸

دشمنان جز زبان اقتدار ایران اسلامی زبان دیگری را نمی‌فهمند - نمایش محتوای خبر

 

 

دشمنان جز زبان اقتدار ایران اسلامی زبان دیگری را نمی‌فهمند

به گزارش ایسنا منطقه لرستان، سردار نعمان غلامی در مراسم ویژه رژه نیروهای مسلح بروجرد، اظهار کرد: عراقی‌ها وقتی جنگ را تحمیل کردند به تصور خودشان با توجه به آغاز عمر انقلاب همه چیز در محاسبات آنها درست بود و کشور برای سقوط آماده بود اما تجلی پیام‌های عاشورا و طلایه‎دار بودن حرکت انقلاب توسط یکی از فرزندان عاشورا این برنامه آنها را خنثی کرد.

وی افزود: هدف از تحمیل جنگ از سوی دشمن بعثی با حمایت کشورهای استکباری از بین بردن نظام جمهوری اسلامی بود که ملت ایران اسلامی با رهبری امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری از این گردنه‌های سخت عبور کردند.

رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور تصریح کرد: تجلی پیام عاشورا و عاشورایی شدن این ملت به رهبری ولایت همه معادلات دشمنان را خنثی کرده است.

سردار غلامی اضافه کرد: موقعیت امروز مقتدارنه ایران با حوادثی که در پیرامون ما وجود دارد و  تجهیز و سازماندهی و حمایت سیاسی و نظامی از تکفیری‌ها در سوریه، عراق و یمن برای این است که دشمنان در دوران جنگ به نتیجه برسند و الان با جنگ نیابتی وارد میدان شده‌اند.

وی خاطرنشان کرد: دشمنان غافل هستند از اینکه پیام و ارزش‌های انقلاب در سراسر دنیا منتشر شده و ملت‌ها برای رهایی آماده هستند.

رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور افزود: بسیجیانی در کشورهای دیگر با الگو گرفتن به دنبال رهایی خود هستند و انقلاب مانند خورشیدی است که وقتی طلوع می‌کند تاریکی‌ها فرار می‌کنند.

سردار غلامی با اشاره به رفتار تکفیری‌ها، اظهارکرد: امروز تکفیری‌ها در کشورهای دیگر جنایت‌های زیادی را در سکوت جوامع مدعی حقوق بشر انجام می‌دهند.

وی تصریح کرد: تکفیری‌ها مخوف‌ترین اقدامات را علیه مسلمانان انجام داده‌اند و امروز تکفیری‌ها و گروه‌های تروریستی در عراق و سوریه آخرین نفس‌های خود را می‌کشند.

رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور با بیان اینکه دشمنان جز زبان اقتدار ایران اسلامی زبان دیگری را نمی‌فهمند، تاکید کرد: با مذاکره و امتیاز دادن جز اینکه فرصت‌ها را از دست دهیم راهی نداریم و باید با دشمن با زبان اقتدار صحبت کرد و در داخل کشور برای رفع مشکلات مردم تلاش کرد.