سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۲۴ فروردین ۱۴۰۰

دفاع مقدس نگرش مردم از عاشورا را عینیت بخشید - نمایش محتوای خبر

 

 

دفاع مقدس نگرش مردم از عاشورا را عینیت بخشید

دفاع مقدس نگرش مردم از عاشورا را عینیت بخشید

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه دفاع مقدس نگرش مردم از عاشورا را عینیت بخشید گفت: امروز وظیفه سنگین بازگو کردن حقایق دوران دفاع مقدس را برعهده داریم و وظیفه داریم حقیقت‌های دفاع مقدس را آن‌گونه که دیده‌ایم برای مردم بازگو کرده و توضیح دهیم.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم آباد، محسن رضایی در دیدار با آیت الله احمد میرعمادی نماینده ولی فقیه در استان لرستان با اشار به لزوم تکریم مقام شامخ شهدا و رزمندگان دفاع مقدس هدف خود از این سفر در سوم خردادماه به استان لرستان را ادای احترام به رزمندگان و شهدای دفاع مقدس بیان کرد و اظهار داشت: مردم در کنار روحانیت که در صحنه رزم و تبلیغات حضوری فعال داشته، همواره در دوران دفاع مقدس در صحنه دفاع از کشور حاضر بوده و نقش‌آفرینی کردند.

وی به جنگ هشت ساله دفاع مقدس اشاره کرد و گفت: امام خمینی(ره) فرمود ما مثل حضرت اباعبدالله(ع) وارد این جنگ شدیم و مثل ایشان هم خارج می‌شویم این یعنی کاری که حضرت زینب(س) کرد.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه دفاع مقدس نگرش مردم از عاشورا را عینیت بخشید گفت: کسانی که در جنگ شهید شدند کار حسینی کردند ما هم که توفیق پیدا نکردیم باید جنگ و دوران دفاع مقدس را آن طور که دیدیم و حضور داشتیم برای مردم توضیح دهیم که این امانتی در دست ما است همان کاری که حضرت زینب(س) انجام دادند بر عهده ما هم هست.