سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲۷ خرداد ۱۴۰۰

دهمین همایش تشکل‌های غیردولتی کشور در بروجرد برگزار می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

دهمین همایش تشکل‌های غیردولتی کشور در بروجرد برگزار می‌شود

دهمین همایش تشکل‌های غیردولتی کشور در بروجرد برگزار می‌شود

امام‌جمعه بروجرد گفت: دهمین همایش تشکل‌های غیردولتی کشور به میزبانی شهرستان بروجرد شهریورماه امسال برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بروجرد، حجت‌الاسلام‌والمسلمین حسن ترابی در جلسه شورای فرهنگ عمومی اظهار داشت: مسئولان این شهرستان باید به دنبال راهکارهای فرهنگی مناسب برای تحقق شعار امسال باشند تا دولت و ملت بتوانند به اهداف شعار سال بر مبنای اقدام و عمل در حوزه اقتصاد مقاومتی دست یابند.

وی به برگزاری دهمین همایش تشکل‌های غیردولتی کشور در شهرستان بروجرد اشاره و عنوان کرد: با توجه به برگزاری این همایش باید تمامی برنامه‌های در نظر گرفته‌شده برای این همایش با شورای فرهنگ عمومی هماهنگ شود و اعتبارات موردنیاز آن از طریق استانداری لرستان تأمین شود.

ترابی تصریح کرد: هیچ‌گونه همایشی خلاف موازین شرعی و اسلامی تاکنون در این شهرستان برگزار نشده و پس‌ازاین نیز اجازه برگزاری چنین همایش و یا کنسرت‌هایی داده نخواهد شد.

در ادامه پروین صادقی‌نژاد دبیر برگزارکننده دهمین همایش تشکل‌های غیردولتی گفت: تشکل‌های غیردولتی رویکردی مشخص در رابطه با تعامل با سایر بخش‌های دولت داشته و هدف‌گذاری مشخصی در زمینه‌های مختلف داشته‌اند و استراتژی برگزارکنندگان این همایش بر پایه تعامل سازنده با دولت در مباحث مختلف استوار است.

وی بابیان اینکه تاکنون 9 دوره از این همایش به میزبانی شهرهای مختلف کشور برگزارشده است، افزود: شهرستان بروجرد به نمایندگی استان لرستان عضو این شورا است و از سال‌های آغازین آن در همایش‌های مختلف شرکت کرده و در آخرین همایش که سال 93 در اردبیل برگزار شد این شهرستان به نمایندگی از استان لرستان با کسب بیشترین آراء میزبان دور دهم این همایش که قرار است در شهریورماه برگزار شود، شده است.

دبیر برگزارکننده دهمین همایش تشکل‌های غیردولتی بیان کرد: این همایش از یازدهم تا چهاردهم شهریورماه سال جاری به مدت سه روز در شهرستان بروجرد با شرکت 200 تشکل غیردولتی از سراسر کشور و مقامات کشوری و استانی برگزار می‌شود.