سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۲۴ فروردین ۱۴۰۰

دهمین همایش تشکل‌های مردم‌نهاد کشور در بروجرد برگزار می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

دهمین همایش تشکل‌های مردم‌نهاد کشور در بروجرد برگزار می‌شود

دهمین همایش تشکل‌های مردم‌نهاد کشور در بروجرد برگزار می‌شود

دهمین همایش تشکل‌های مردم‌نهاد کشور پنجم و ششم آبان ماه در بروجرد برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بروجرد، دهمین همایش تشکل‌های مردم‌نهاد کشور با حضور 120 تشکل مردم‌نهاد از سراسر کشور پنجم و ششم آبان ماه در شهرستان بروجرد برگزار می‌شود.

پروین صادقی نژاد دبیر اجرایی این همایش ظهر امروز در جلسه هماهنگی برگزاری آن در فرمانداری بروجرد اظهار داشت: این همایش با حضور بیش از 200 تن از اعضای 120 همایش از سراسر کشور به مدت دو روز در شهرستان بروجرد برگزار می‌شود.

وی افزود: دهمین همایش تشکل‌های مردم‌نهاد همچنین با حضور میهمانانی از کابینه دولت، مجموعه مدیریت استان و شهرستان برگزار می‌شود و در آن سخنرانان با تبیین مسائل مختلف به بررسی مشکلات فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی پرداخته و راهکارهای لازم در این زمینه را ارائه می‌دهند.

دبیر اجرایی دهمین همایش تشکل‌های مردم‌نهاد کشور هدف از برگزاری این همایش‌ها را تعامل سازنده NGO ها با دولت دانست و گفت: تجربه برگزاری این همایش در سراسر کشور نشان داده است که می‌توان با استفاده از راهکارهای ارائه‌شده در آن به بررسی و رفع مشکلات توسط دولت پرداخت.

وی بیان کرد: بر اساس برآوردهای اولیه هزینه برگزاری این همایش بین 120 تا 150 میلیون تومان است که استانداری لرستان تأمین اعتبار موردنیاز آن را برعهده‌گرفته است.

صادقی نژاد عنوان کرد: در این راستا باید نهادهای وادارات مرتبط شهرستان بروجرد برای برگزاری هرچه باشکوه‌تر این همایش تلاش کرده تا بتوانند شهرستان بروجرد و استان لرستان را به‌خوبی به میهمانان معرفی کرده و دستاوردهای این همایش را  در جهت اعتلای این استان جذب کنند.

وی خاطرنشان کرد: این همایش به مدت دو روز از چهارشنبه پنجم آبان ماه در مجموعه هتل زاگرس این شهرستان برگزار می‌شود که پوشش سراسری و رسانه‌ای در سراسر کشور خواهد داشت.

به گفته وی برگزاری تورهای بروجرد گردی، معرفی ظرفیت‌های گردشگری ، تاریخی، فرهنگی و هنری استان لرستان و شهرستان بروجرد به شرکت‌کنندگان در همایش و دریافت ایده‌های سرمایه‌گذاری از مدعوین بخش‌های دیگر این همایش را تشکیل می‌دهد.