جهش تولید | جمعه، ۱۶ خرداد ۱۳۹۹

دهه فجر فرصت مناسبی برای معرفی اهداف و آرمان‌های انقلاب است - نمایش محتوای خبر

 

 

دهه فجر فرصت مناسبی برای معرفی اهداف و آرمان‌های انقلاب است

دهه فجر فرصت مناسبی برای معرفی اهداف و آرمان‌های انقلاب است

امام جمعه شهرستان دورود گفت: دهه فجر فرصت مناسبی برای معرفی اهداف و آرمان‌های انقلاب اسلامی است.

به گزارش خبرگزاری فارس از دورود، حجت‌الاسلام رضا حقیان در کمیته تخصصی ستاد دهه فجر شهرستان دورود اظهار داشت: به منظور برگزاری هرچه با شکوه‌تر این ایام 17 کمیته با مسئولیت مدیران دستگاه‌های اجرایی و نهادهای مختلف در شهرستان دورود تشکیل شده است و هر کدام از این کمیته‌ها وظایفی را بر عهده دارند.

این مقام مسئول افزود: لازم است، تمام کمیته‌ها حداقل یک برنامه شاخص را علاوه بر برنامه‌های داخلی ادارات به ستاد دهه فجر معرفی و به صورت کامل برنامه‌ریزی‌های لازم را به منظور برگزاری هرچه بهتر این مراسم‌ها انجام دهند.

امام جمعه شهرستان دورود خاطرنشان کرد: فلسفه و هدف انقلاب و دهه فجر گره‌گشایی از مشکلات مردم بود و نباید به گونه‌ای عمل کنیم که در این سالروز این ایام به واسطه برنامه‌های مختلف در این هدف اختلالی ایجاد شود.

وی تصریح کرد: در گذشته شاهد بودیم که در این ایام برخی ادارات تعطیل بودند که امسال تلاش داریم، تا این رویه غلط صورت نگیرد و در روند ارائه خدمات به مردم اختلال ایجاد نشود.

حقیان تاکید کرد: باید در اجرای برنامه‌های دهه فجر از اسراف و ریخت و پاش جلوگیری کرد، چراکه این موارد با اهداف انقلاب و دهه فجر هم‌خوانی ندارد.

این مسئول یادآور شد: ایام دهه فجر فرصت مناسبی است، تا خدمات نظام را به مردم معرفی کنیم و با اجرای برنامه‌های مخصوص این دهه در جامعه تاثیرگذار باشیم.