رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۶ اسفند ۱۳۹۸

دهه ‌فجر فرصت مناسبی برای آشنا کردن جوانان با دستاوردهای انقلاب است - نمایش محتوای خبر

 

 

دهه ‌فجر فرصت مناسبی برای آشنا کردن جوانان با دستاوردهای انقلاب است

دهه ‌فجر فرصت مناسبی برای آشنا کردن جوانان با دستاوردهای انقلاب است

مدیرکل سیاسی و انتخاباتی استانداری لرستان گفت: دهه‌فجر فرصت مناسبی برای آشنا کردن جوانان با دستاوردهای انقلاب اسلامی است.

 به گزارش خبرگزاری فارس از خرم‌آباد، جعفر طولابی در مراسم جشن دانش‌آموختگان دانشگاه پیام‌نور لرستان اظهار داشت: انقلاب اسلامی دستاوردهای مهمی به ارمغان داشته که مهم‌ترین دستاورد سیاسی انقلاب تاسیس و استقرار نظام مقدس جمهوری اسلامی است که همواره از آرمان‌های امام خمینی (ره) بود و دهه‌فجر فرصت مناسبی برای آشنا کردن جوانان با این دستاوردها است.

وی بیان کرد: امام راحل علی‌رغم تمام شعارهای مردم مبنی بر استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی تعیین نوع نظام سیاسی کشور را به برگزاری رفراندوم و اخذ نظر از مردم موکول کردند که نتیجه این رفراندوم تاسیس نظام جمهوری اسلامی با حضور 99 درصدی مردم پای صندوق‌های رای بود.

مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری لرستان تصریح کرد: حضور و مشارکت مردم در همه صحنه‌های انقلاب را رمز موفقیت انقلاب است دانست و بعد از پیروزی انقلاب حضور مردم در تمام صحنه‌ها باعث خنثی‌سازی توطئه دشمنان در زمینه‌های مختلف بوده، لذا این انقلاب به وسیله حضور مردم استمرار می‌یابد.

وی گفت: اگر عملکرد دولت را منصفانه مورد بررسی قرار دهیم، متوجه می‌شویم، دولت علی‌رغم مشکلات متعدد  کارنامه قابل قبولی در حوزه‌های مختلف داشته است که رساندن تورم از 46 درصد به 16 درصد و متوقف کردن روند منفی رشد اقتصادی از جمله دستاوردهای دولت در بخش اقتصاد به شمار می‌رود.

طولابی افزود: دولت در حوزه خدمات اجتماعی با اجرای طرح تحول نظام سلامت در کشور تلاش‌های بسیاری کرده، به طوری که اکنون شاهد ارتقای شاخص‌های درمانی و بهبود وضعیت سلامت در کشور هستیم.

وی با اشاره به ایجاد فضای نشاط و امید در جامعه با حضور دولت تدبیر و امید گفت: حضور نخبه‌ها در صحنه‌های تصمیم‌گیری و احترام قائل شدن برای رای و نظر آنها یکی دیگر از اقدامات خوب و مهم دولت بوده است.

طولابی یادآور شد: در حوزه سیاست خارجی شاهد ترمیم وجهه بین‌المللی ایران نسبت به سال‌های گذشته هستیم و برقراری رابطه با کشورهای دنیا با حفظ سه اصل حکمت، عزت و مصلحت از دیگر موفقیت‌های دولت در عرصه بین‌المللی است و حضور فعال تیم مذاکره‌کننده کشور در مسایل هسته‌ایی و مذاکره با گروه 1+5 در دفاع از حقوق ملت یکی دیگر از دستاوردها و موفقیت‌های دولت محسوب می‌شود.

وی عنوان کرد: متاسفانه بعضی افراد موفقیت‌های دولت طی چند وقت اخیر را نادیده می‌گیرند و تخریب و جو‌سازی بیهوده انجام می‌دهند، اما دولت با تلاش مداوم عزم خود را برای رشد و توسعه کشور گرفته است و خوشبختانه در دوره اخیر استان لرستان نیز با حضور استاندار پر تلاش خود دستاوردهای خوبی به دست آورده است.

طولابی گفت: خوشبختانه در حوزه علمی نیز با تلاش مسئولان استان و مراکز علمی حرف‌های زیادی برای گفتن داریم که دانشگاه پیام‌نور لرستان نیز در این زمینه نقشی مهم و تاثیرگذار دارد.

این مسئول تصریح کرد: با وجود گذشت ربع قرن از تاسیس دانشگاه پیام‌نور شاهد دستاوردهای خیلی خوبی از این دانشگاه بوده‌ایم.