جهش تولید | شنبه، ۹ فروردین ۱۳۹۹

ده میلیارد تومان توسط خیرین مدرسه‌ساز در بروجرد سرمایه‌گذاری شد - نمایش محتوای خبر

 

 

ده میلیارد تومان توسط خیرین مدرسه‌ساز در بروجرد سرمایه‌گذاری شد

ده میلیارد تومان توسط خیرین مدرسه‌ساز در بروجرد سرمایه‌گذاری شد

مدیر آموزش‌وپرورش بروجرد گفت: ۱۰ میلیارد تومان امسال در راستای احداث واحدهای آموزشی جدید توسط خیرین مدرسه‌ساز در بروجرد سرمایه‌گذاری شده است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بروجرد، جمشید ابوالفتحی ظهر روز سه شنبه در آئین آغاز عملیات ساخت 15 باب مدرسه در روستای گنجینه این شهرستان اظهار داشت: عملیات احداث 15 باب مدرسه در قالب 57 کلاس درس در زیربنایی بالغ‌بر هفت هزار مترمربع در روستاهای این شهرستان و نیز شهر اشترینان از امروز باهمت یکی از خیرین مدرسه‌ساز کشور آغاز می‌شود.

وی بابیان اینکه 40 درصد از مدارس این شهرستان از حیز انتفاع خارج‌شده است، افزود: این تعداد از مدارس در نقاط مختلف شهری و روستایی نیازمند بازسازی و نوسازی است که امید است باهمت خیرین مدرسه‌ساز بتوان فضاهای جدید آموزشی در نقاط مختلف احداث کرد.

مدیر آموزش‌وپرورش بروجرد عنوان کرد: در راستای کیفیت‌بخشی به آموزش و ارتقا سطح تحصیلی دانش آموزان، اداره آموزش‌وپرورش این شهرستان اقدام به جذب تعدادی از خیرین مدرسه‌ساز کشور از چند سال پیش برای مشارکت در امر بازسازی و احداث واحدهای آموزشی جدید کرده است در این راستا سال گذشته خیرین مدرسه‌ساز معادل پنج میلیارد تومان و امسال با افزایش دو برابری معادل 10 میلیارد تومان درزمینهٔ احداث واحدهای آموزشی جدید مشارکت و فعالیت می‌کنند.

رضا عظیمی خیر مدرسه‌ساز و تأمین‌کننده مالی طرح احداث 15 واحد آموزشی در روستاهای بروجرد در این مراسم گفت: احداث این تعداد از مدارس روستایی باهمت و مشارکت اهالی روستاهای میزبان با سرعت بیشتری پیگیری می‌شود.

وی افزود: باید تمامی اهالی روستاها با همکاری دهیاران روستای خود نسبت به انجام اقدامات عمرانی موردنیاز در این زمینه همت لازم را انجام دهند.