جهش تولید | چهارشنبه، ۷ خرداد ۱۳۹۹

ده میلیون یورو در حوزه شیلات استان لرستان سرمایه‌گذاری می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

ده میلیون یورو در حوزه شیلات استان لرستان سرمایه‌گذاری می‌شود

ده میلیون یورو در حوزه شیلات استان لرستان سرمایه‌گذاری می‌شود

معاون استاندار لرستان گفت: با سرمایه‌گذاری ۱۰ میلیون یورو و با مشارکت یک شرکت فرانسوی، اصلاح نژاد ماهی قزل‌آلای رنگین‌کمان در منطقه شول‌آباد الیگودرز انجام می‌شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد، به نقل از روابط عمومی استانداری لرستان مهرداد غضنفری اظهارداشت: به منظور بررسی وضعیت طرح اصلاح نژاد و تولید تخم چشم‌زاده ماهی قزل‌آلای رنگین‌کمان شول‌آباد الیگودرز با سرمایه‌گذاری شرکت آکوالند فرانسه جلسه‌ای با محمدی نماینده شرکت فرانسوی و مدیران دستگاه‌های اجرایی استان برگزار شد.

وی میزان سرمایه‌گذاری این شرکت را 10 میلیون یورو با اشتغالزایی 200 نفر برشمرد وافزود: این پروژه به عنوان یکی از پروژه‌های الگویی در کشور معرفی می‌شود و با جدیت مدیرکل شیلات و مدیران اقتصادی استان به نتیجه می‌رسد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری لرستان عنوان کرد: این طرح با سرمایه‌گذاری شرکت فرانسوی و مشارکت شرکت ایرانی در حوزه شیلات در منطقه شول‌آباد الیگودرز اجرایی می‌شود.

وی بیان کرد: در این جلسه نمایندگان دستگاه‌های اجرایی استان از محل پروژه بازدید به عمل آورده تادر راستای شرح وظایف خود اقدامات لازم را پیگیری و نهایت همکاری را با مجری طرح داشته باشند.