جهش تولید | چهارشنبه، ۱۴ خرداد ۱۳۹۹

ده هزار گواهینامه هوشمند در استان لرستان صادر شد - نمایش محتوای خبر

 

 

ده هزار گواهینامه هوشمند در استان لرستان صادر شد

ده هزار گواهینامه هوشمند در استان لرستان صادر شد

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای لرستان گفت: ۱۰ هزار گواهی‌نامه هوشمند از ابتدای امسال تاکنون در استان صادر شد.

سید فخرالدین رحمانی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در خرم‌آباد، اظهار داشت: با اداره کل پست لرستان توافق نامه‌ای در زمینه توزیع گواهی‌نامه هوشمند به متقاضیان بسته شده و گواهی‌نامه از طریق اداره پست به نشانی متقاضیان تحویل داده می‌شود.

وی با بیان اینکه این طرح برای نخستین بار در استان اجرایی و در شهرستان خرم‌آباد به‌عنوان پایلوت انجام می‌شود، افزود: دو هزار و 500 گواهی‌نامه آماده توزیع است که تحویل اداره پست شده‌اند و طی هفته آینده تحویل متقاضیان می‌شود.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای لرستان  بابیان اینکه صدور گواهی‌نامه هوشمند برای نخستین بار از اوایل سال 94 تاکنون در لرستان آغازشده است، عنوان کرد: لرستان جزء نخستین استان‌های کشور بود که اقدام به صدور گواهی‌نامه هوشمند نمود و تاکنون 10 هزار گواهی‌نامه هوشمند در استان صادرشده است.

وی بیان کرد: از ابتدای امسال تاکنون سه نوبت آزمون هماهنگ، سه نوبت آزمون تفاهم‌نامه و سه نوبت آزمون صنعت ساختمان در لرستان برگزارشده که درمجموع 15 هزار نفر در این آزمون‌ها شرکت کردند.

رحمانی تصریح کرد: سه هزار و 700 نفر متقاضی، 12 و 13 شهریورماه در آزمون هماهنگ و 400 نفر متقاضی در آزمون‌های صنعت ساختمان شرکت می‌کنند.