جهش تولید | پنج‌شنبه، ۳ مهر ۱۳۹۹

دورترین روستاهای لرستان باید مدرسه داشته باشند - نمایش محتوای خبر

 

 

دورترین روستاهای لرستان باید مدرسه داشته باشند

دورترین روستاهای لرستان باید مدرسه داشته باشند

مدیرکل آموزش و پرورش لرستان گفت: دورترین روستاهای لرستان باید مدرسه داشته باشند.

به گزارش خبرگزاری فارس از کوهدشت، گودرز کریمی‌فر در جمع فرهنگیان کوهدشت درباره آموزش و پرورش اظهار داشت: مهم‌ترین سیاست آموزش و پرورش توسعه مشارکت‌های همه‌جانبه مردم در این دستگاه است.

مدیرکل آموزش و پرورش لرستان ادامه داد: آموزش و پرورش دستگاهی حساس و ظریف است، از این‌رو ما معتقدیم باید یک آموزش و پرورش سبک و چابک داشته باشیم، اگر بخواهیم آموزش و پرورش چابک داشته باشیم، باید بخش خصوصی فعال شود، آموزش و پرورش امروز از دیروز باید فعال‌تر و پربارتر باشد.

کریمی‌فر بیان کرد: ما بر این باور هستیم، هر زمانی کار خوبی در آموزش و پرورش صورت گرفته، تعصب و احساس مسئولیت آن شخص باعث و عامل اصلی آن اتفاق بوده است.

این مسئول عنوان کرد: در دل دورترین روستای ایران که موج رادیو هم به آن نمی‌رسد، برای یک دانش‌آموز باید مدرسه داشته باشیم، تا کسی از تحصیل محروم نشود.

مدیرکل آموزش و پرورش استان لرستان تصریح کرد: باید هرگز تسلیم نشدن را راز موفقیت بدانیم و برای توسعه در امر مدرسه‌سازی تلاش مستمر داشته باشیم.

وی خاطرنشان کرد: آموزش و پرورش نگاه ویژه‌ای می‌طلبد و من معتقدم استعدادهای خوبی در کوهدشت وجود دارد و باید شکوفا شوند.

این مسئول افزود: دیروز به تاریخ سپرده شد، فردا هم معلوم نیست چه می‌شود، باید قدر امروز را بدانیم و کاری کنیم که آیندگان به امروز نگاه خوبی داشته باشند.

کریمی‌فر با بیان اینکه مدیری موفق است که از تجربه‌های دیگران استفاده کند، گفت: آموزش و پرورش لرستان جای آزمون و خطا ندارد، باید آموزش و پرورش لرستان را به شکل مطلوبی مدیریت کنیم و از نظرات همه کسانی که می‌توانند راه‌گشا باشند، کمک بگیریم.