جهش تولید | دوشنبه، ۱۲ خرداد ۱۳۹۹

دوره تخصصی کارگاهی صوت و لحن قرآن در لرستان برگزار شد - نمایش محتوای خبر

 

 

دوره تخصصی کارگاهی صوت و لحن قرآن در لرستان برگزار شد

دوره تخصصی کارگاهی صوت و لحن قرآن در لرستان برگزار شد

دوره تخصصی کارگاهی صوت و لحن قرائت قرآن‌ کریم روز جمعه، سوم دی‌ماه با حضور مهدی دغاغله،استاد بین‌المللی قرآن کریم در خرم‌آباد برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از لرستان، در این دوره تخصصی قرآن‌کریم که روز جمعه، سوم بهمن‌ماه در محل نمازخانه بیمارستان شهید رحیمی خرم‌آباد برگزار شد، مهدی دغاغله، از اساتید بین‌المللی قرآن‌ کریم آموزش‌های لازم در زمینه صوت و لحن قرآن‌کریم را ارائه داد.

نوبت صبح این دوره آموزشی از ساعت 9 تا 11 صبح روز جمعه، سوم بهمن در نمازخانه بیمارستان شهید رحیمی خرم‌آباد و نوبت عصر آن از ساعت 15 تا 17:30 در حسینیه لثارات‌الحسین(ع) علوی خرم‌آباد برگزار شد.

بنا برا این گزارش، این دوره تخصصی قرآن‌کریم با مشارکت اداره‌کل اوقاف و امور خیریه، اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، اداره‌کل تبلیغات اسلامی لرستان و انجمن قرآن و عترت خرم‌آباد و مدیریت بیمارستان شهید رحیمی خرم‌آباد برگزار شده است.

این دوره تخصصی ویژه قاریان، مدرسان قرآن، حافظان و مرتلین قرآن ویژه بانوان و آقایان در رشته صوت و لحن برگزار شد و قرار است طی هفته‌های آینده نظیر این کارگاه با حضور اساتیدی همچون دغاغله و ستوده‌نیا در رشته تجوید قرآن برگزار شود.

دوره آموزشی تخصصی تجوید قرآن با حضور این اساتید با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی خرم‌آباد، انجمن قرآن و عترت خرم‌آباد، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، اداره کل اوقاف و امور خیریه و اداره کل تبلیغات اسلامی لرستان برگزار خواهد شد.

یادآور می‌شود، مهدی دغاغله از پیشکسوتان و قاریان ممتاز جنوب کشور است. وی دکترای ادبیات عرب دارد و در اهواز به تدریس قرآن مشغول است.