رونق تولید ملی | دوشنبه، ۶ خرداد ۱۳۹۸

دورود 650 شهید به نظام اسلامی تقدیم کرده است - نمایش محتوای خبر

 

 

دورود 650 شهید به نظام اسلامی تقدیم کرده است

دورود 650 شهید به نظام اسلامی تقدیم کرده است

رئیس بنیاد شهید دورود گفت: شهرستان دورود 650 شهید به نظام اسلامی تقدیم کرده است.

به گزارش خبرگزاری فارس از دورود، محمدرضا حقانی در مراسم یادبود شهدای شهرستان دورود ضمن گرامی‌داشت 22 اسفند روز شهید و سالروز تاسیس بنیاد شهید اظهار داشت: شهدا در هشت سال دفاع مقدس و در طول عمر بابرکت انقلاب اسلامی برای دفاع از کیان ایران اسلامی با از خودگذشتگی در مقابل دشمنان ایستاده‌اند.

وی با اشاره به دیدار از خانواده‌های شهدا و ایثارگران خاطرنشان کرد: از 22 بهمن سال جاری تا 22 اسفند یعنی روز شهید در شهرستان دورود تعداد 85 مورد دیدار با خانواده‌های معظم شاهد و ایثارگر توسط مسئولان ارشد شهرستانی صورت گرفته است که جا دارد، صمیمانه از مسئولان شهرستان به ویژه فرماندار تشکر کنیم.

حقانی با بیان اینکه شهرستان دورود در دوران دفاع مقدس 650 شهید معظم را تقدیم نظام اسلامی کرده است، یادآور شد: این دیدارها در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و سپاس‌گذاری از یادگاران هشت سال دفاع مقدس صورت گرفته است.

وی با اشاره جایگاه کشور در سطح جهان خاطرنشان کرد: دستاوردهای انقلاب اسلامی و نظام جمهوری اسلامی در سطح جهان مرهون مجاهدت‌های ایثارگران میهن اسلامی است و لذا تجلیل از شهدا و ایثارگران بر عهده همه ما است.

رئیس بنیاد شهید شهرستان دورود در ادامه با اشاره به برخی از برنامه‌های روز شهید در شهرستان دورود خاطرنشان کرد: غبارروبی مزار شهدا و همچنین برگزاری مراسم زیارت عاشورا با حضور مسئولان و کارکنان دستگاه‌های اجرایی شهرستان از جمله این برنامه‌هاست.

حقانی تاکید کرد: برپایی ایستگاه صلواتی در محل نمازجمعه، تجلیل از فرزندان شهید شاغل در ادارات و همچنین تجدیدمیثاق دانشجویان و اساتید شهرستان با شهدا با حضور در گلزار شهدا و برگزاری مسابقات مقاله‌نویسی با موضوع شهید و شهادت از دیگر برنامه‌های این روز به شمار می‌آید.