جهش تولید | پنج‌شنبه، ۲۱ فروردین ۱۳۹۹

دولتی‌ها ناز آمریکا را نکشند / در برابر اتحاد ملت ایران هیچ سلاحی کاربرد ندارد - نمایش محتوای خبر

 

 

دولتی‌ها ناز آمریکا را نکشند / در برابر اتحاد ملت ایران هیچ سلاحی کاربرد ندارد

دولتی‌ها ناز آمریکا را نکشند / در برابر اتحاد ملت ایران هیچ سلاحی کاربرد ندارد

مشاور عالی رئیس قوه‌قضائیه گفت: دولتی‌ها ناز آمریکا را نکشند زیرا در برابر اتحاد و پرچم ولایت ملت ایران آمریکا، اتم، سلاح و امکانات مادی علیه آنها کاربردی ندارد.

به گزارش خبرگزاری فارس از خرم‌آباد، حجت‌الاسلام صدیقی پس از نماز مغرب و عشاء در جمع مردم خرم‌آباد در مسجد صاحب‌الزمان(عج) این شهر اظهار کرد: شما مردم نگهبان خون شهدا، پیرو ولایت و حافظان نظام و انقلاب هستید که همواره در سایه ولایت‌فقیه در برابر دشمنان ایستادگی کرده‌اید.

وی با اشاره به اینکه خداوند چهار دستور را مقدمه پیروزی در سوره آل‌عمران معرفی کرده است گفت: اگر به این دستورات که یکی از آنها خودسازی است عمل کنیم به پیروزی و فلاح دست‌ پیدا می‌کنیم.

صدیقی یادآور شد: بین ما و خداوند بنابر روایاتی 70 هزار حجاب وجود دارد بنابراین ما باید جهاد با نفس، رذائل اخلاقی و وسوسه‌های شیطانی را سرلوحه کار خود قرار دهیم زیرا نفس انسان، خطرناک، شرور و مغرور است.

مشاور عالی رئیس قوه‌قضائیه با اشاره به اینکه امام (ره) نقطه عطفی در تاریخ بشر هستند، گفت: امام توانستند حرکت تاریخ را تغییر و فصل نویی از آن را باز کنند و با اقدامات خود شرق و غرب را به‌حیرت آوردند و آمریکا را شیطان بزرگ و ام‌الفساد غرب خواندند این بود که امام آمریکا را کوچک شمردند و اعلام کردند که آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند بنابراین اگر شرق و غرب جمع شوند نمی‌توانند در مقابل اقتدار و ایستادگی این ملت کاری کنند، دشمنان باید بدانند که ما همواره مانند امام اعلام می‌کنیم آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند.

این مسئول خطاب به جوانان ایرانی افزود: شما جوانان باید آینده این کشور را بسازید و اگر در پست‌های بالا قرار گرفتید به داد مردم برسید زیرا خودسازی از توبه آغاز می‌شود و تا وسوسه نفس مغلوب نشود نمی‌توانیم اعلام کنیم که در برابر دشمنان می‌ایستیم زیرا اگر خدا نباشد کارها پیش نمی‌رود.

امام جمعه موقت تهران اظهار کرد: دولتی‌ها نباید ناز آمریکا را بکشند زیرا این مردم ایستاده‌اند و در برابر دشمنان اتحاد دارند و زیر پرچم ولایت اقتدار خود را حفظ می‌کنند بنابراین با هیچ اسلحه‌ای حتی اتم و امکانات مادی نمی‌تواند مقابل ملت ایران بایستد زیرا اسلحه جوانان جان‌برکف این ملت، قرآن، عترت پیامبر، اشک‌های حسینی و ولایت است.

حجت‌الاسلام صدیقی خاطرنشان کرد: ما با داشتن این اقتدار معنوی، قرآن و دل‌هایی که با مغناطیس ولایت به هم جوش می‌خورد در برابر همه دشمنان ایستادگی می‌کنیم و ملت ایران در هشت سال دفاع مقدس این امتحان را پس داده که تنها و مظلومانه در برابر چندین کشور قدرتمند ایستادگی کرد اما چون امام (ره) خودساخته بودند توانستند در بهشت را به روی جوانان باز کنند و انقلابی را راه بیندازند.

این مسئول تصریح کرد: اگر خواستید بدانید دولت اسلامی است یا خیر باید نگاه کنید که نماز جوانان برای آن دولت تا چه اندازه مهم است زیرا نظام آمده تا ملت را از بدبختی نجات دهد و خون شهدا در رگ‌های این انقلاب و نظام جاری است.