رونق تولید ملی | جمعه، ۲۸ تیر ۱۳۹۸

دومین کاروان‌ راهیان‌نور بروجرد به مناطق عملیاتی جنوب اعزام شد - نمایش محتوای خبر

 

 

دومین کاروان‌ راهیان‌نور بروجرد به مناطق عملیاتی جنوب اعزام شد

دومین کاروان‌ راهیان‌نور بروجرد به مناطق عملیاتی جنوب اعزام شد

فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بروجرد گفت: دومین گروه از کاروان‌ راهیان‌نور در قالب اعزام برادران به مناطق عملیاتی جنوب صورت گرفت.

به گزارش خبرگزاری فارس از بروجرد، سرهنگ محمد پاپی‌نژاد در حاشیه اعزام کاروان راهیان‌نور در جمع خبرنگاران گفت: اولین مرحله اعزام این کاروان‌ها امروز در قالب اعزام 500 نفر از خواهران صورت گرفته است.

وی ادامه داد: در این مرحله از اعزام افراد ثبت‌نام شده در این طرح در قالب 11 دستگاه اتوبوس و بیش از 400 نفر از برادران مشتاق اعزام شدند.

فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بروجرد با اشاره به اینکه در این طرح عمومی با استقرار چادرهای سیار در سطح شهر نسبت به نام‌نویسی از متقاضیان اقدام شده‌ است، تاکید کرد: در این طرح عمومی اعزام در قالب اعزام عمومی از اقشار مختلف مردم صورت گرفته است.

پاپی‌نژاد با اشاره به اینکه برای نخستین بار در شهرستان بروجرد اعزام کاروان‌های راهیان‌نور با ثبت‌نام عمومی انجام شده است، اظهار کرد: این اقدام در پی درخواست‌های مکرر شهروندان علاقه‌مند شهرستان بروجرد مبنی بر بازدید از مناطق عملیاتی دوران دفاع مقدس صورت گرفته است.

وی با اشاره به فراهم کردن زمینه‌های مساعد برای این بازدید معنوی گفت: استقبال شهروندان بروجردی در ثبت‌نام در این کاروان‌ها بسیار چشم‌گیر و قابل وصف بوده است و تلاش می‌شود در صورت فراهم شدن شرایط اعزام، اسکان و استقرار زائران، نسبت به اعزام همه افراد علاقه‌مند در دوره‌های بعدی این سفر معنوی اقدام شود.

فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بروجرد سرزمین‌های عملیاتی را از مقدس‌ترین مناطق ایران اسلامی دانست و عنوان کرد: حضور نسل جوان و نوجوان در مناطق عملیاتی و آشنایی آن‌ها با دستاوردهای دفاع مقدس در هنگامه تهاجم فرهنگی گسترده و وسیع غرب به کشور نقش موثری در آشنایی نسل جوان با فرهنگ غنی ایثار و شهادت دارد.