رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۲۹ بهمن ۱۳۹۸

دومین یادواره شهدای اصناف در خرم‌آباد برگزار شد - نمایش محتوای خبر

 

 

دومین یادواره شهدای اصناف در خرم‌آباد برگزار شد

دومین یادواره شهدای اصناف در خرم‌آباد برگزار شد

دومین یادواره ۲۰۰ شهید اصناف در شهرستان خرم‌آباد برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد، دومین یادواره 200 شهید اصناف ظهر روز چهارشنبه در سینما استقلال خرم‌آباد برگزار شد.

سرهنگ ماشاالله بازگیر، فرمانده سپاه ناحیه خرم‌آباد در این مراسم با بیان اینکه چه در بحبوحه‌ انقلاب و چه در دوران دفاع مقدس اصناف و بازاریان نقش بی‌بدیلی داشته‌اند، اظهار داشت: پشتیبانی اصناف و بازاریان از رزمندگان جبهه‌های جنگ تحمیلی و ارتباط عمیق آن‌ها با علما و روحانیت شهر کاملاً مشهود است.

وی افزود: مادران شهدا در راهی کردن فرزندان به مقابله با کفار نقش اساسی داشتند و خانواده شهدای اصناف نه‌ فقط مال بلکه بالاترین سرمایه وجودی خود که فرزندانشان بود را در مسیر ایجاد و تثبیت انقلاب دادند و آن چه این امر را برای آن‌ها سخت نمی‌کند معامله با خداوند و جاودانگی هرچه بیش‌تر راه شهادت است.

فرمانده سپاه ناحیه خرم‌آباد با اشاره به تحریم‌های اقتصادی دشمن علیه ایران اسلامی، عنوان کرد: به یاری خداوند، رهنمودهای مقام معظم رهبری و همت والای کسبه و بازاریان از این پیچ اقتصادی با توجه به تحریم‌های موجود رد شدیم.

وی با اشاره به اینکه اصناف و بازاریان طلایه‌داران دفاع اقتصادی هستند، بیان کرد: اگر اصناف و بازاریان در بحث فقه و بازار دوره‌های آموزشی را طی کنند اقتصاد کامل و سالمی داریم.

بازگیر تصریح کرد: امروز در عرصه مقابله با جنگ نرم دشمن باز هم اصناف ما طلایه دارند بنابر این نصب برنامه آموزشی چرتکه شامل آموزش رایگان برای بازاریان نمونه از تلاش سربازان اصنافی ما در جنگ نرم است.