جهش تولید | سه‌شنبه، ۶ آبان ۱۳۹۹

دوهزار برنامه فرهنگی توسط کمیته امداد لرستان اجرا شد - نمایش محتوای خبر

 

 

دوهزار برنامه فرهنگی توسط کمیته امداد لرستان اجرا شد

دوهزار برنامه فرهنگی توسط کمیته امداد لرستان اجرا شد

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) لرستان از اجرای دو هزار برنامه و فعالیت فرهنگی توسط این نهاد خبر داد.

ولی اله منتظری در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن اشاره به نزدیک بودن روز احسان و نیکوکاری بر ضرورت کمک همه مردم به نیازمندان تاکید کرد و گفت: در حال حاضر مسائل اقتصادی مشکلات عدیده ای بر خانواده ها تحمیل کرده است و وضعیت اعتبارات کمیته امداد نیز مناسب نیست لذا می طلبد همه مردم به همنوعان نیازمند خود کمک کنند.

وی در ادامه از برگزاری همایشی فرهنگی با حضور ۶۰۰ نفر از دانشجویان تحت پوشش کمیته امداد در شهر بروجرد خبر داد و گفت: این همایش طی هفته جاری و با موضوع سبک زندگی دینی با محوریت ازدواج برگزار شد.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) لرستان اضافه کرد: کمیته امداد استان دو هزار فعالیت فرهنگی را طی امسال اجرایی کرده است.

منتظری ادامه داد: در این راستا کتابی از مستندات فرهنگی کمیته امداد استان تدوین شده که در همایش سبک زندگی دینی رونمایی شد.

وی به اعزام هزار و ۵۰۰ نفر از افراد تحت پوشش کمیته امداد به مشهد مقدس طی سال جاری اشاره کرد و بیان داشت: از این تعداد هزار نفر با کمک خیرین در دهه فجر امسال به زیارت حرم مطهر امام رضا(ع) نائل شدند.

منتظری بر ضرورت اجرای اقدامات فرهنگی مورد نیاز برای کاهش آسیب های اجتماعی در ابعاد مختلف توسط دستگاههای فرهنگی تاکید کرد.