جهش تولید | دوشنبه، ۲۹ دی ۱۳۹۹

دوهزار خانوار از تسهیلات نوروزی آموزش‌و‌پرورش بروجرد بهره‌مند شدند - نمایش محتوای خبر

 

 

دوهزار خانوار از تسهیلات نوروزی آموزش‌و‌پرورش بروجرد بهره‌مند شدند

دوهزار خانوار از تسهیلات نوروزی آموزش‌و‌پرورش بروجرد بهره‌مند شدند

مدیر آموزش‌و‌پرورش بروجرد گفت: ۲ هزار خانوار از مسافران نوروزی وارد شده به این شهرستان از تسهیلات در نظر گرفته شده توسط آموزش‌و‌پرورش بروجرد بهره‌مند شدند.

جمشید ابوالفتحی در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم در بروجرد، اظهار داشت: به منظور رفاه حال مسافران نوروزی، 30 واحد آموزشی در سطوح مختلف امکانات، پنج واحد با تمامی امکانات رفاهی و یک خانه معلم تجهیز شدند.

وی با اشاره به استقبال چشمگیر مسافران نوروزی از واحدهای ویژه اسکان در این شهرستان، افزود: با توجه به دو برابر شدن اسکان نوروزی مسافران در واحدهای آموزشی امسال 21 هزار و 694 نفر در مدارس این شهرستان اسکان یافته و از خدمات این واحدها استفاده کردند.

مدیر آموزش‌و‌پرورش بروجرد از فعالیت مستمر تیم 20 نفری به مسافران نوروزی در این شهرستان خبرداد و بیان کرد: این تیم در قالب سه شیفت در تمامی ساعات شبانه‌روز آماده خدمت‌رسانی به مسافران نوروزی بودند که خوشبختانه آمارها نشان‌دهنده رضایت نسبی مسافران از خدمات ارائه شده است.

وی با اشاره به این‌که ستاد اسکان شهرستان بروجرد زیر نظر فرمانداری این شهرستان فعالیت می‌کند، عنوان کرد: این ستاد با دبیری اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و عضویت آموزش‌و‌پرورش فعالیت خود را از 28 اسفند ماه سال گذشته با تجهیز30 واحد آموزشی آغاز کرد که تا پایان چهاردهم فروردین ماه سال 94 ادامه داشت.

ابوالفتحی خاطر‌نشان کرد: با وجود روزهای بارانی در این ایام اسکان مسافرین فرهنگی و سایر مسافرین در این شهرستان با همکاری مجریان ستاد به خوبی انجام شد.

وی تصریح کرد: ستاد اسکان مسافران نوروزی این شهرستان با ارائه خدمات مطلوب توانست رضایت خاطر مسافران نوروزی را کسب کرده و در نوروز امسال یکی از بهترین ستادهای اسکان نوروزی آموزش‌و‌پرورش در چند سال اخیر شناخته شد.