رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۶ اسفند ۱۳۹۸

دو درصد اعتبار تملک دارایی دستگاه‌ها در حوزه پدافند غیرعامل هزینه شود - نمایش محتوای خبر

 

 

دو درصد اعتبار تملک دارایی دستگاه‌ها در حوزه پدافند غیرعامل هزینه شود

دو درصد اعتبار تملک دارایی دستگاه‌ها در حوزه پدافند غیرعامل هزینه شود

معاون امور استان‌های پدافند غیرعامل کشور گفت: ۲ درصد اعتبارات تملک دارایی دستگاه‌های اجرایی در حوزه پدافند غیرعامل هزینه شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد، سردار غلامعلی حیدری عصر روز دوشنبه در جلسه شورای پدافند غیرعامل استان لرستان در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: بر اساس قانون، امسال باید همه دستگاه‌ها، نیم تا دو درصد اعتبار تملک دارایی خود را به حوزه پدافند غیرعامل اختصاص دهند.

وی افزود: در حال حاضر هزار و 200 فارغ‌التحصیل مقطع کارشناسی ارشد در رشته پدافند غیرعامل در کشور داریم و 15 نفر نیز در مقطعه دکتری مشغول به تحصیل هستند.

معاون امور استان‌های پدافند غیرعامل کشور در رابطه با اعضای کمیته دائمی پدافند غیرعامل کشور، عنوان کرد: سید حسن فیروزآبادی رئیس‌آباد کل نیروهای مسلح، ریاست این کمیته را بر عهده دارد  و دبیری آن  بر عهده سازمان پدافند غیرعامل کشور است.

وی خاطرنشان کرد: امروز در دنیا ساخت موشک و حمله نظامی بسیار هزینه‌بر است، بنابراین دشمن ترجیح می‌دهد که در قالب پدافند غیرعامل که به‌مراتب کم‌هزینه‌تر از جنگ نظامی است، مشکلاتی را که آسیب‌های فراوانی در پی دارد در کشورهای هدف ایجاد تا منشأ آن مشکلات نیز برای کشور قربانی نامعلوم و مبهم باقی بماند.