جهش تولید | جمعه، ۹ خرداد ۱۳۹۹

دو رشته جدید به آموزش‌های فنی‌وحرفه ای استان لرستان افزوده می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

دو رشته جدید به آموزش‌های فنی‌وحرفه ای استان لرستان افزوده می‌شود

دو رشته جدید به آموزش‌های فنی‌وحرفه ای استان لرستان افزوده می‌شود

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان لرستان گفت: همزمان با هفته دولت ۲ رشته جدید به آموزش‌های فنی و حرفه‌ای استان لرستان افزوده می‌شود.

رحمان قلاوند در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در خرم‌آباد بابیان اینکه دو رشته جدید به آموزش‌های فنی‌وحرفه‌ای استان افزوده می‌شود اظهار داشت: در هفته دولت علاوه بر اینکه دو رشته جدید را معرفی می‌کنیم دو ساختمان تازه تأسیس این سازمان نیز به بهره‌برداری می‌رسد.

وی افزود: در نمایشگاه هفته فرهنگی اقتصادی استان چندین سرمایه‌گذار اعلام آمادگی کردند که بنا است جلسه ستاد تسهیل سرمایه‌گذاری خاص آموزشگاه‌های فنی و حرفه‌ای و بخش خصوصی باکارآفرینانی که در حوزه آموزش‌های فنی و حرفه‌ای فعالیت می‌کنند برگزار شود که امیدواریم به نتایج مثبتی برسیم.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان لرستان عنوان کرد: در بحث اقتصاد مقاومتی با توجه به اینکه امسال توسط مقام معظم رهبری سال اقدام و عمل نام‌گذاری شده است در غرفه‌هایی که در نمایشگاه هفته فرهنگی و اقتصادی برپا شد سازمان فنی و حرفه‌ای باکار عملی حضور یافت که این اقدام یکی از نمادهای اقتصاد مقاومتی است.

وی بیان کرد: برش شهرستانی اقتصاد مقاومتی در قالب فرم‌های نیپا در وب‌سایت مربوطه و مرتبط رصد می‌شود که این اقدام در حوزه کارآموزشی و توسعه کارآفرینی است.