سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۳ فروردین ۱۴۰۰

دو کارآفرین لرستانی به عنوان کارآفرین برتر ملی انتخاب شدند - نمایش محتوای خبر

 

 

دو کارآفرین لرستانی به عنوان کارآفرین برتر ملی انتخاب شدند

دو کارآفرین لرستانی به عنوان کارآفرین برتر ملی انتخاب شدند

مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان لرستان گفت: دو کارآفرین لرستانی به عنوان کارآفرینان برتر کشوری در جشنواره ملی امتنان جزو کار آفرینان برتر کشور شناخته شدند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد، به نقل از روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان لرستان، علی آشتاب با اشاره به برگزاری جشنواره ملی امتنان از کارآفرینان کشور که با حضور معاون اول رئیس جمهوری و وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار شد اظهار داشت: کامران سهرابی سوری از شرکت پارسیان زاگرس و محمد نسایی از شرکت رصدخانه کاسین به عنوان کارآفرین برتر ملی در این جشنواره معرفی شدند.

وی افزود: 14 کارآفرین برتر ملی سال 94 در جشنواره امتنان از کارآفرینان کشور از 13 استان انتخاب‌شده بودند که استان لرستان تنها استانی بود که از بین 14 کارآفرین دو کارآفرین برتر ملی را به خود اختصاص داده بود.

مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان لرستان با اشاره به نقش کارآفرینان در توسعه اقتصادی و ایجاد اشتغال عنوان کرد: کارآفرینان با ایجاد فرصت‌های شغلی جدید، تولید ثروت و بهبود شرایط اقتصادی ‌زمینه‌ای اساسی برای ارتقاء سطح فرهنگی جامعه است.

وی ایجاد کارآفرینی و پرورش کارآفرینان در جامعه را انجام کارهای فرهنگی دانست و عنوان کرد: با انجام اقدامات اساسی در حوزه فرهنگ و آموزش‌های لازم می‌توان انتظار تداوم پروسه کارآفرینی در جامعه را داشت.