رونق تولید ملی | دوشنبه، ۲۸ بهمن ۱۳۹۸

دیدار جمعی از پزشکان متخصص بسیج جامعه پزشکی لرستان با شهید زنده - نمایش محتوای خبر

 

 

دیدار جمعی از پزشکان متخصص بسیج جامعه پزشکی لرستان با شهید زنده

دیدار جمعی از پزشکان متخصص بسیج جامعه پزشکی لرستان با شهید زنده

جمعی از پزشکان متخصص و فوق تخصص بسیج جامعه پزشکی استان لرستان به مناسبت هفته نیروی انتظامی با شهید زنده سیدنورخدا موسوی دیدار کردند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد، به مناسبت گرامیداشت هفته نیروی انتظامی، مسئول بسیج جامعه پزشکی لرستان و جمعی از پزشکان متخصص و فوق تخصص با سیدنورخدا موسوی شهید زنده و جانباز صددرصدی لرستانی دیدار کردند.

سرهنگ نبی اله شمس بیرانوند مسئول بسیج جامعه پزشکی لرستان در این دیدار وجود سید نور خدا موسوی این جانباز سرافراز  لرستانی را برای همه مایه نعمت و برکت دانست و گفت: باید از خانواده این جانباز سرافراز که در نگهداری و پرستاری آن سنگ تمام گذاشته‌اید تشکر کنم چراکه  نگهداری و پرستاری از این جانباز خوشنودی و رضای خداوند را به دنبال دارد.

ﻭﯼ افزود: این افتخار نصیب بسیج جامعه پزشکی شد که به  همراه 20 پزشک متخصص و فوق تخصص در خدمت خانواده محترم سید نور خدا موسوی باشیم.

مسئول بسیج جامعه پزشکی استان عنوان کرد: در این دیدار پزشکان فوق تخصص جراحی ترمیمی، ارتوپدی، اعصاب روان، عفونی، گوارش، فوق تخصص ریه، فوق تخصص غدد و قلب بنا به مشکلات سید نور خدا موسوی به وی خدمت‌رسانی کردند.

مسئول بسیج جامعه پزشکی لرستان بیان کرد: بنا به شرح‌حالی که از سید نور خدا موسوی گرفته شد بنابرنیاز وی 20 نفر متخصص و فوق تخصص و چند نفر مهندسی، فوق‌لیسانس پرستاری و فیزو ترابی حضور یافتند.

وی گفت: بر اساس مشاهدات باگذشت 8 سال پزشکان هیچ‌گونه زخم بستری بر بدن سید نور خدا موسوی یافت  نکردند و تصمیم گرفته شد که متخصصان علوم آزمایشگاهی و دندانپزشکی شخصاً حضور سید نور خدا برسند و نیازهای وی را برطرف کنند.

به گزارش تسنیم، سید نور خدا موسوی یکی از جانبازان سرافراز نظام مقدس اسلامی است که در درگیری با گروهک تروریستی عبدالمالک ریگی از ناحیه سر مجروح شد و اکنون هشت سال است که با 100 درصد جانبازی در کما به سر می‌برد.