جهش تولید | دوشنبه، ۵ خرداد ۱۳۹۹

دیدار فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) با مدیر کل و جمعی از بسیجیان صداوسیمای مرکز لرستان - نمایش محتوای خبر

 

 

دیدار فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) با مدیر کل و جمعی از بسیجیان صداوسیمای مرکز لرستان

دیدار فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) با مدیر کل و جمعی از بسیجیان صداوسیمای مرکز لرستان

نشست هم اندیشی سردار کشکولی فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان با مدیرکل و جمعی از بسیجیان صدا و سیمای مرکز لرستان برگزار شد.

 در این نشست فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع)ضمن تقدیر از نقش سازنده صدا و سیمای مرکز لرستان ، با بیان اینکه 7 سال جنگ تحمیلی،جنگ دفاع از ارزش های انقلاب بود،افزود:در این جنگ نابرابر قدرت نرم انقلاب اسلامی بر قدرت سخت دشمنان انقلاب پیروز شد،و امروز انقلاب اسلامی بعنوان یک الگوی نمونه اسلامی در جهان شناخته شده است.

سردار کشکولی به اشاره به اینکه دشمنان درصدد براندازی نظام هستند افزود:وظیفه امروز بسیج صداوسیما تبلیغ دستاورد های انقلاب و امید آفرینی در جامعه است.

وی گفت :صدا وسیما و سپاه پاسداران به عنوان دو بازوی موثر نظام اسلامی باید برای تحقق اهداف انقلاب اسلامی تلاش کنند.

مدیر کل صداوسیمای مرکز لرستان نیز  با اشاره به اینکه شبکه استانی افلاک در صدد تولید و پخش برنامه های متنوع در صداو سیما و خبر و فضای مجازی با موضوع بسیج و ارزشهای انقلاب اسلامی است افزود: مرکز لرستان از حیث تولید بر نامه های فاخر و میزان جذب  مخاطب  جزو 5مرکز برتر سازمان صداوسیما شناخته شده است و از پوشش دیجیتال  94 درصد جمعیت  استان خبر داد.

بازوند گفت :رسانه استانی این آمادگی را دارد که در راستای منویات رهبر معظم انقلاب در پاسداشت فرهنگ ناب ایثار و شهادت با مشارکت سپاه استان برنامه های متنوع و فاخری تولید وپخش نماید.

در ادامه سردار کشکولی از پروژه های عمرانی مرکز بازدید و با اقای باکیده نویسنده و کارگردان  سریال شهیدان، میر شاکی دیدار و گفتگوکرد.