رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۸ اسفند ۱۳۹۸

دیدار ۲۰۰۰ نفر از مداحان و ذاکران کشور با مقام معظم رهبری - نمایش محتوای خبر

 

 

دیدار ۲۰۰۰ نفر از مداحان و ذاکران کشور با مقام معظم رهبری

دیدار ۲۰۰۰ نفر از مداحان و ذاکران کشور با مقام معظم رهبری

رئیس شورای هیئت‌های مذهبی کشور از دیدار جمعی از مداحان و ذاکران اهل‌ بیت(ع) سراسر کشور همزمان با سالروز ولادت حضرت فاطمه زهرا(س) با مقام معظم رهبری خبر داد.

حجت‌الاسلام روح‌الدین دریکوند، رئیس شورای هیئات مذهبی کشور در گفت‌وگو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از لرستان، گفت: همه ساله مداحان و شاعران اهل‌بیت(ع) با مقام معظم رهبری دیدار می‌کنند که امسال این مراسم روز جمعه، 21 فروردین مصادف با 20 جمادی‌الثانی همزمان با سالروز ولادت حضرت فاطمه زهرا(س) انجام خواهد شد.

وی افزود: این دیدار در جهت تقدیر از مداحان تأثیرگذار انجام می‌شود و مداحانی که تاکنون مشرف نشده‌اند با مقام معظم رهبری دیدار می‌کنند تا از منویات رهبر فرزانه انقلاب بهره‌مند شوند.

هم‌دلی و هم‌زبانی؛ از مهمترین آداب اجتماعی

دریکوند با اشاره به نام‌گذاری شعار سال از سوی مقام معظم رهبری به‌نام «دولت و ملت؛ هم‌دلی و هم‌زبانی»، خاطرنشان کرد: یکی از مهمترین آداب اجتماعی هم‌دلی و هم‌زبانی است که با عمل صحیح به آن ریشه بسیاری از کمبودها و نیازها از بین می‌رود کمااینکه عزت و قدرت و پیروزی یک ملت در سایه هم‌دلی و هم‌زبانی است.

رئیس شورای هیئت‌های مذهبی کشور ادامه داد: هم‌دلی و هم‌زبانی جلوی تهدید نرم دشمن که به‌دنبال تفرقه بین شیعه و سنی و طرح فروپاشی مذهبی است را می‌گیرد.