رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۱ آبان ۱۳۹۸

راهپیمایی ۲۲ بهمن در استان لرستان آغاز شد - نمایش محتوای خبر

 

 

راهپیمایی ۲۲ بهمن در استان لرستان آغاز شد

راهپیمایی ۲۲ بهمن در استان لرستان آغاز شد

راهپیمایی 22 بهمن‌ماه هم‌زمان با سراسر کشور در استان لرستان با حضور پرشور و گسترده مردم ولایتمدار و مؤمن این استان آغاز شد.

امروز همه آمده‌اند، پیرو و جوان، زن و مرد، دانشجو و دانش‌آموزان، فرهنگیان و طلاب، تا با حرکت با بصیرت خود کاخ ظلم و ستم استکبار را فروریزند.

راهپیمایی 22 بهمن در شهرستان خرم‌آباد از میدان شهدا آغازشده و مردم با در دست داشتن پلاکاردهایی با شعارهای مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل و شعارهای ضد صهیونیستی حضور دارند تا بار دیگر انزجار قلبی خود را از استکبار جهانی اعلام کنند.

راهپیمایی 22 بهمن در شهرستان خرم‌آباد در حال برگزاری است و مردم با مشت‌هایی گره‌کرده و سردادن شعارهای ضد صهیونیستی جنایتکار به سمت میدان 22 بهمن درحرکت هستند که در پایان، اوحدی، رئیس سازمان حج و زیارت کشور سخنرانی می‌کند.

راهپیمایی در شهرستان بروجرد از ساعت 10 از میدان قیام تا  بهشت شهدا آغاز و سخنران این مراسم حجت‌الاسلام‌ والمسلمین حسن ترابی، امام‌جمعه این شهرستان است.

در  شهرستان دورود نیز راهپیمایی از ساعت 10 صبح  از میدان از میدان امام خمینی(ره)، میدان شهدای هفتم تیر آغاز و با سخنرانی حجت‌الاسلام‌ والمسلمین موسوی، معاون فرهنگی شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه پایان می‌یابد.

راهپیمایی 22 بهمن در ازنا از ساعت 10 صبح در میدان شهید صادقی به سمت میدان ولیعصر(عج) آغاز و سخنران مراسم نیز حجت‌الاسلام‌ والمسلمین شاه‌چراغی، امام‌جمعه شهرستان ازنا است.

مراسم راهپیمایی 22 بهمن در شهرستان الیگودرز از ساعت 9 صبح از میدان آزادی، آغاز و با سخنرانی حجت‌الاسلام‌ والمسلمین ارزنده امام‌جمعه این شهرستان پایان می‌یابد.

در شهرستان پل‌دختر نیز راهپیمایی از ساعت 9  آغاز از میدان شهید بهشتی آغاز و با سخنرانی حجت‌الاسلام‌ والمسلمین سوری، امام‌جمعه این شهرستان پایان می‌یابد.

راهپیمایی در شهرستان کوهدشت ساعت 10 صبح از در مسیر مسجد صاحب‌الزمان(عج) میدان امام(ره)، آغاز و سخنران پایانی حجت‌الاسلام‌ والمسلمین طهماسبی، امام‌جمعه این شهرستان است.

در شهرستان سلسله راهپیمایی 22 بهمن از ساعت 10 صبح در مسیر میدان امام(ره)، آغاز و سخنران این مراسم حجت‌الاسلام‌ والمسلمین موسوی، امام‌جمعه این شهرستان است.

راهپیمایی 22 بهمن در شهرستان دلفان نیز از ساعت 10 صبح در مسیر میدان بعثت آغاز و با سخنرانی حجت‌الاسلام‌ والمسلمین مهدوی‌امین، مدیرکل تبلیغات اسلامی استان لرستان پایان می‌یابد.

راهپیمایی در شهرستان چگنی ساعت 11 در مسیر مسجد صاحب‌الزمان(عج) آغاز و سخنران مراسم حجت‌الاسلام‌ والمسلمین حسین زاده آملی، امام‌جمعه این شهرستان است.

در شهرستان رومشکان نیز مراسم راهپیمایی ساعت 9 و 30 دقیقه در مسیر مسجد امیرالمؤمنین(ع) آغاز و با سخنرانی حجت‌الاسلام‌ والمسلمین جمیاری، امام‌جمعه شهرستان پایان می‌یابد.

امام‌جمعه سلسله: راهپیمایی غرورآفرین 22 بهمن نشان از  اتحاد و انسجام مردم است

حجت‌الاسلام سید سجاد موسوی در حاشیه راهپیمایی 22 بهمن در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در سلسله اظهار داشت: انقلاب اسلامی ایران محصول سه عامل ایمان به خدا، اتحاد مردم و رهبری دینی و الهی بوده و هست بنابراین یکی از محورهای ثبات انقلاب مردم هستند.

وی افزود: به میزانی که مردم در صحنه‌ها و عرصه‌های انقلاب اسلامی و دفاع از آرمان‌ها با محوریت دین، رهبری و ولایت‌فقیه صورت بپذیرد بر استحکام این انقلاب و نمایش اقتدار آن در جهان افزوده می‌شود.

امام‌جمعه شهرستان سلسله عنوان کرد: همان‌طور که مقام معظم رهبری می‌فرمایند راهپیمایی 22 بهمن‌ماه نمایش ایستادگی بر آرمان‌ها و استقامت مقابل استکبار است، مردم با این حضور نشان می‌دهند که پس از 37 سال که از پیروزی انقلاب اسلامی می‌گذرد همچنان بر عهد و پیمان خود با انقلاب و آرمان‌های انقلاب که به دنیا صادرشده و عصر حاضر را متحول کرده است ایستاده‌اند.

وی با اشاره به اینکه دستاوردهای دین و انقلاب حاصل ایثار و ایستادگی ملت با بصیرت ایران اسلامی است، بیان کرد: از زیبایی‌های راهپیمایی 22 بهمن و امثال این تجمعات غرورآفرین انقلابی، اتحاد و انسجام است که همه مردم با گرایش‌های سیاسی مختلفی که دارند، پای آرمان‌های والای انقلابی ایستانده‌اند.

موسوی تصریح کرد: این شور و شکوه که در همه ایام‌الله‌های این انقلاب توسط مردم خلق می‌شود نوعی مشت محکمی بر پیکره استکبار است.

وی خاطرنشان کرد: این زیبایی اتحاد زنجیرهای است برای ایجاد وحدت و انسجام برای همه مسئولان نظام که بگویند در صورتی‌ که این وحدت و انسجام حفظ شود، استکبار برای نفوذ بر پیکره نظام هیچ غلطی نخواهد کرد.

امام‌جمعه شهرستان سلسله گفت: یکی دیگر از نمایش‌های باشکوه و خلق ایثار در نظام جمهوری اسلامی حضور حداکثری در پای صندوق‌های رأی است.

وی اظهار داشت: این شکوهی که در یوم‌الله 22 بهمن‌ماه به نمایش می‌گذاریم در پای صندوق‌های رأی هم این مردم نشان خواهند داد تا جمهوریت نظام و حضور حداکثری مردم که نشان از تجدید پیمان با آرمان‌های والای انقلاب و راه امام و پیروی از منویات مقام معظم رهبری است دنیا نظاره این شکوه و عظمت باشد.