رونق تولید ملی | جمعه، ۹ اسفند ۱۳۹۸

راهیابی دو تیم فوتسال از بروجرد به رقابت‌های لیگ برتر - نمایش محتوای خبر

 

 

راهیابی دو تیم فوتسال از بروجرد به رقابت‌های لیگ برتر

راهیابی دو تیم فوتسال از بروجرد به رقابت‌های لیگ برتر

رئیس هیئت فوتسال شهرستان بروجرد گفت: با اتمام مسابقات فوتسال لیگ دسته یک شهرستان بروجرد تیم‌های شاهین و آبتین به لیگ برتر این شهرستان صعود کردند.

سید کمال‌الدین حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بروجرد با اعلام این خبر اظهار کرد: مسابقات لیگ دسته یک شهرستان بروجرد که از ابتدای دی ماه در این شهرستان آغاز شده‌ بود، با معرفی برگزیدگان به کار خود پایان داد.

وی در ادامه عنوان کرد: این دوره از رقابت‌ها با حضور ده تیم از شهرستان بروجرد آغاز شده که در پایان چهار تیم آبتین، دانشگاه آفرینش، زاگرس خودرو و شاهین به دور نیمه نهایی راه یافتند و پس از برگزاری رقابت‌های نهایی تیم‌های آبتین و شاهین با پیروزی بر رقیبان خود به ترتیب به عناوین اول و دوم دست یافتند.

رئیس هیئت فوتسال شهرستان بروجرد از برگزاری لیگ پیشکسوتان فوتسال از ابتدای بهمن ماه سال‌جاری در این شهرستان خبر داد و افزود: به مناسبت گرامی‌داشت ایام‌الله دهه‌فجر و پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، یک دوره مسابقات فوتسال پیشکسوتان با حضور شش تیم در این شهرستان برگزار شد که در نهایت تیم پیشکسوتان فولاد گسترش با 12 امتیاز اول، تحقیقات کشاورزی با هشت امتیاز دوم و تیم خشکبار خلیلی با هشت امتیاز و با تفاضل گل کمتر سوم شد.

حسینی یادآور شد: این دوره از مسابقات زیر نظر واحد فوتسال شهرستان بروجرد برگزار شد که در آن شفیع پناهی در کسوت مسئول اجرایی مسابقات، سید محمد حسینی مربی تیم و کامران حسینی به عنوان سرپرست تیم حضور داشتند.