جهش تولید | دوشنبه، ۵ خرداد ۱۳۹۹

راه‌اندازی مقطع کارشناسی ارشد در دانشگاه پیام‌نور کوهدشت - نمایش محتوای خبر

 

 

راه‌اندازی مقطع کارشناسی ارشد در دانشگاه پیام‌نور کوهدشت

راه‌اندازی مقطع کارشناسی ارشد در دانشگاه پیام‌نور کوهدشت

رئیس دانشگاه پیام‌نور کوهدشت گفت: در حال حاضر 33 رشته کارشناسی در دانشگاه پیام‌نور مرکز کوهدشت دایر است و به زودی در مقطع کارشناسی ارشد جذب دانشجو در این دانشگاه انجام می‌گیرد.

تورج حسنی‌راد در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کوهدشت اظهار داشت: مکاتبات در زمینه دایر کردن مقطع کارشناسی ارشد در پیام‌نور مرکز کوهدشت انجام شده است و تحقق این امر مهم مستلزم یک سری امکانات از جمله جذب دو نفر اعضای هیئت علمی با رتبه استادیاری یا دانش‌یاری است.

وی با بیان اینکه در حال حاضر 33 رشته در مقطع کارشناسی در این مرکز دایر است، گفت: در سال‌جاری دانشجویان رشته‌های مختلف در اردوهای علمی پژوهشی در سطح استان شرکت کردند که بنا داریم، اردوهای علمی پژوهشی این مرکز دانشگاهی را گسترده‌تر کنیم که به سطح کشور جهت امور پژوهشی اعزام شوند.

رئیس دانشگاه پیام‌نور مرکز کوهدشت تصریح کرد: پیام‌نور کوهدشت در حال حاضر مرکز دانشگاهی است و با اقدامات مطلوبی که صورت گرفته درصدد تبدیل آن به واحد دانشگاهی هستیم.

حسنی‌راد افزود: ساختمان دانشگاه پیام‌نور کوهدشت مراحل پایانی خود را طی می‌کند و امیدواریم در سال 94 با رفع مشکل آب و برق و تکمیل سالن ورزشی این مجتمع بتوانیم، امکانات رفاهی مطلوبی را برای دانشجویان فراهم کنیم.

حسنی‌راد یادآور شد: ساختمان کنونی دانشگاه پیام‌نور مرکز کوهدشت بر اساس مصوبات دولت‌های قبلی مبنی بر اینکه مکان‌های دولتی بلااستفاده در اختیار مراکز آموزش عالی قرار گیرد، با مالکیت فرمانداری شهرستان در اختیار این دانشگاه قرار گرفته است و اقدامات لازم برای انتقال سند آن انجام گرفته است.