جهش تولید | یک‌شنبه، ۲۸ دی ۱۳۹۹

راه‌اندازی نمایشگاه صنایع‌دستی در ایام‌الله دهه فجر در بروجرد - نمایش محتوای خبر

 

 

راه‌اندازی نمایشگاه صنایع‌دستی در ایام‌الله دهه فجر در بروجرد

راه‌اندازی نمایشگاه صنایع‌دستی در ایام‌الله دهه فجر در بروجرد

رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر بروجرد گفت: در ایام‌الله پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی نمایشگاه و فروشگاهی از آثار صنایع‌دستی بانوان بروجرد برگزار میشود.

فرزانه کردی در گفتوگو با خبرنگار فارس در بروجرد اظهار کرد: بانوان هنرمند بروجردی در این نمایشگاه می‌توانند علاوه بر نمایش توانمندی‌های خود در حوزه صنایع‌دستی اقدام به فروش محصولات خود کنند.

وی عنوان کرد: 10 غرفه تدارک دیده شده در این نمایشگاه در محل میدان بهار و مکان قبلی فروشگاه فرهنگیان به صورت رایگان در ایام 10 روزه یوم‌الله دهه فجر در اختیار این افراد هنرمند قرار میگیرد.

این مسئول تاکید کرد: با توجه به اینکه مکان در نظر گرفته شده برای این منظور مسقف است، بانوان می‌توانند به راحتی و بدون نگرانی از سرمای هوا در این مکان حضور یافته و مصنوعات خود را به معرض نمایش و فروش بگذارند.

کردی ادامه داد: صنایع‌دستی در حوزه‌های مختلفی نظیر فرش، ورشوسازی، عروسک‌سازی و ... در این نمایشگاه برای استفاده عموم مستقر میشود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود، خاطرنشان کرد: شورای اسلامی شهر همواره در امور فرهنگی و ملی پیشتاز بوده و در راستای ادای دین و تکلیف در امور مختلف دینی، مذهبی، فرهنگی و ... به انجام وظیفه میپردازد.

رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر بروجرد تاکید کرد: تبیین دستاوردهای انقلاب در حوزههای مختلف باید به عنوان یکی از رئوس کاری ادارات و مسئولان در دستور کار آنها قرار گرفته هر کس در حوزه کاری خود در این زمینه احساس وظیفه کرده و به ادای تکلیف بپردازد.

کردی با اشاره به فرهنگی محور بودن فعالیت‌های کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر تصریح کرد: فعالیت بر مبنای محوریت فرهنگی همواره یکی از اولویتهای کاری این کمیسیون است.

وی با مهم دانستن گرامیداشت یوم‌الله دهه فجر عنوان کرد: در سالی که توسط مقام معظم رهبری"اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی" نام‌گذاری شده است، مسئولان ادارات باید از توجه ویژه به بعد فرهنگی گرامیداشت این ایام فرخنده غافل نمانند.