جهش تولید | چهارشنبه، ۷ خرداد ۱۳۹۹

راه ارتباطی ۱۰۰ روستای سلسله بازگشایی شد - نمایش محتوای خبر

 

 

راه ارتباطی ۱۰۰ روستای سلسله بازگشایی شد

راه ارتباطی ۱۰۰ روستای سلسله بازگشایی شد

فرماندار سلسله گفت: متاسفانه کولاک مانعی بزرگ بر سر راه عملیات بازگشایی شده با این وجود تاکنون راه ارتباطی ۱۰۰ روستای شهرستان بازگشایی شده است.

قدرت الله فلاح نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در سلسله اظهار کرد: هم اکنون عملیات بازگشایی با استفاده از تمام نیروها و امکاناتی که در شهرستان وجود دارد در حال انجام است.

وی با اشاره به فعالیت شش اکیپ بازگشایی در مناطق مختلف شهرستان، عنوان کرد: 50 روستای باقی مانده مربوط به دهستان بستام و منطقه قلایی است وتلاش بر این است که عملیات بازگشایی مربوط به روستاهای دهستان بستام نیز تا ظهر امروز پایان بگیرد.

فرماندار سلسله با اشاره به عملیات بازگشایی روستاهای منطقه قلایی و کمبود امکانات، بیان کرد: عملیات بازگشایی مربوط به این روستاها به دلیل وجود کولاک در منطقه ممکن است قدری بیشتر طول بکشد.

وی به برطرف شدن مشکل قطعی برق شهر الشتر اشاره کرد و گفت: خوشبختانه هم اکنون فشار گاز شهرستان در وضعیت متعادلی قرار دارد.

فلاح نژاد ضمن دعوت تمامی شهروندان به صرفه جویی در مصرف گاز به منظور  پیشگیری از  قطعی گاز برای نقاط انتهایی خط گازرسانی استان، خاطر نشان کرد امیدواریم که این روند پایداری با صرفه جویی های شهروندان ادامه داشته باشد.