رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۲۸ مهر ۱۳۹۸

رتبه‌های برتر مسابقات قرآنی تسنیم تقدیر شدند - نمایش محتوای خبر

 

 

رتبه‌های برتر مسابقات قرآنی تسنیم تقدیر شدند

رتبه‌های برتر مسابقات قرآنی تسنیم تقدیر شدند

طی مراسمی با حضور معاون امور مالی و برنامه‌ریزی و مسئول امور فروشگاه‌های کتاب شهر موسسه کتاب شهر ایران با اهدای جوایزی از رتبه‌های برتر مرحله استانی مسابقات قرآنی تسنیم تقدیر کردند.

به گزارش خبرگزاری فارس از بروجرد، ظهر امروز با حضور معاون امور مالی و برنامه‌ریزی و مسئول امور فروشگاه‌های کتاب ‌شهر، کتابشهر با اهدای جوایزی از رتبه‌های برتر این موسسه در مسابقات قرآنی در تسنیم تقدیر کرد.

در مرحله استانی مسابقات سراسری قرآن تسنیم، مهدی مرادی، کارگزار کتاب‌شهر برجرود که به عنوان نماینده کتاب‌شهر در این مسابقات شرکت کرده بود، با کسب حدنصاب امتیاز در رشته ترتیل موفق شد، به عنوان قاری برتر استان به مسابقات کشوری تسنیم راه یابد.

بر اساس این گزارش حسن رحیمی، معاون امور مالی و برنامه‌ریزی و مصطفی حسین حاجی کریم، مسئول امور فروشگاه‌های زنجیره‌ای کتاب‌شهر ایران با اهدای لوح تقدیر و ربع سکه بهار آزادی از مهدی مرادی قاری ممتاز لرستانی تقدیر کردند، همچنین با اهدای لوح تقدیر و مبلغ یک میلیون ریال از علیرضا بیجاری نونهال قرآنی تقدیر شد.

پیش از این نیز جوایز ویژه دست‌اندرکاران مسابقات قرآن تسنیم نیز به حساب برگزیدگان واریز شده بود.

گفتنی است، سومین دورۀ مسابقات قرآنی تسنیم با هدف ارتقای سطح معلومات و آموزه‌های قرآنی در سطح مدیران، کارکنان دستگاه‌های فرهنگی و خانواده‌های آنها و نیز ایجاد ارتباط و انس بیشتر با قرآن کریم با حضور 33 دستگاه فرهنگی کشور در دی ماه 93 برگزار شد.