رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۲۹ بهمن ۱۳۹۸

رتبه‌های نخست الیگودرز در حوزه‌های مختلف ستودنی است - نمایش محتوای خبر

 

 

رتبه‌های نخست الیگودرز در حوزه‌های مختلف ستودنی است

رتبه‌های نخست الیگودرز در حوزه‌های مختلف ستودنی است

فرماندار الیگودرز گفت: امسال الیگودرز در بخش‌های مختلفی رتبه نخست را کسب کرده است که این موفقیت‌ها ناشی از استعدادهای درخشان و تلاش مدیران است.

به گزارش خبرگزاری فارس از الیگودرز، ولی‌الله میرزایی در شورای اداری این شهرستان به موفقیت‌های الیگودرز اشاره کرد و اظهار داشت: در بحث آموزش و پرورش الیگودرز با اختلاف زیاد رتبه نخست را کسب کرده است و همچنین در بحث ایجاد اشتغال با توجه به ساز و کار تعریف شده، الیگودرز رتبه اول را کسب کرد.

وی افزود: امسال جهاد کشاورزی الیگودرز به واسطه ایجاد اشتغال رتبه اول و به واسطه جذب منابع پس از خرم‌آباد رتبه دوم را کسب کرد، همچنین در بحث برگزاری برنامه‌های فرهنگی دهه فجر و بهره‌برداری از پروژه‌های عمرانی الیگودرز مورد تقدیر استاندار لرستان قرار گرفت.

میرزایی تصریح کرد: مردم خدمت و خیانت مدیران را به خوبی رصد می‌کنند و حافظه آنها از عملکرد مدیران پاک نمی‌شود، لازم است واقع بین بوده و تنها به فکر خدمت به مردم باشیم.

وی به لزوم نظارت مردم بر عملکرد مدیران اشاره کرد و افزود: نظارت مردم حتی اگر با انتقاد و اعتراض همراه باشد در نهایت به اصلاح امور ختم می‌شود و نتایج مثبتی حاصل می‌شود و امروز خوشبختانه افکار عمومی با درک شرایط موجود از عملکرد مدیران رضایت نسبی دارند.

فرماندار الیگودرز با اشاره به تلاش‌های نماینده الیگودرز در جهت رفع مشکلات استان و شهرستان افزود: همه دولت‌ها خدمت کرده و اقداماتی نیز انجام شده است، اما ظرفیت‌ها و نوع مدیریت‌ها متفاوت است، اما اگر حرکت و اقدامات ما در راستای اخلاص باشد و جهت درستی پیدا کند، می‌توانیم بر قلب‌ها مدیریت کنیم.

وی با اشاره به پروژه‌های نیمه تمام این شهرستان گفت: مدیران در جهت رفع مشکلات اجرای پروژه‌ها تلاش کنند و امیدواریم در سال آینده با برنامه‌ریزی کارشناسی فعالیت خود را آغاز کنند.

میرزایی به خساراتی که بر اثر برگزاری مراسم چهارشنبه سوری رخ می‌دهد اشاره کرد و افزود: ما مخالف شادی مردم نیستیم، اما شادی که با هیجانات کاذب همراه شود و به مردم خسارت وارد کند، قابل قبول نیست که در این راستا مقرر شده است، مخلان نظم و امنیت عمومی توسط نیروی انتظامی دستگیر و تا پایان تعطیلات نوروز در بازداشت باشند.