جهش تولید | چهارشنبه، ۷ خرداد ۱۳۹۹

رزمایش الی‌بیت‌المقدس در کوهدشت به کار خود پایان داد - نمایش محتوای خبر

 

 

رزمایش الی‌بیت‌المقدس در کوهدشت به کار خود پایان داد

رزمایش الی‌بیت‌المقدس در کوهدشت به کار خود پایان داد

با گذشت دو روز، رزمایش الی‌بیت‌المقدس در کوهدشت به کار خود پایان داد.

به گزارش خبرگزاری فارس از کوهدشت، با گذشت دو روز شامگاه جمعه رزمایش الی‌بیت‌المقدس در کوهدشت به کار خود پایان داد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کوهدشت در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در کوهدشت گفت: رزمایش بزرگ فاطمیون در محل اردوگاه قدس سپاه از صبح روز گذشته شروع و تا غروب امروز پایان یافت.

عباس آدینه‌وند افزود: گردان‌های بیت‌المقدس برادران و کوثر خواهران در این رزمایش را هفت گردان عنوان کرد و اظهار داشت:این ماموریت مهم بسیج از فرمایشات مقام معظم رهبری و سلسله مراتبی در بحث آمادگی نظامی بسیج و ارتقا توان رزم و حفظ انسجام بسیج انجام گرفت.

وی افزود: کلاس‌های آموزش نظامی شامل پدافند راه‌دور، پدافند غیرعامل، سلاح‌شناسی، عملیات ضدهلی‌برن، مقابله با اغتشاشات، کمین و ضدکمین و اجتماع بزرگ حلقات صالحین برگزار شد.

آدینه‌وند اظهار کرد: برگزاری نماز جماعت در محل اردوگاه قدس انجام شد و در ادامه برنامه‌ها از برگزاری نماز مغرب و عشاء و انجام راهپیمایی و رزم شبانه خبر داد.

عملیات رزمی نظامی بسیجیان گردان‌های بیت‌المقدس و کوثر ناحیه مقاومت بسیج کوهدشت با رمز محمدرسول‌الله (ص) آغاز شد و عملیات‌های ضداغتشاش، امداد و نجات، اغتشاش و ضداغتشاش شهری، تعقیب و گریز انجام شد.

امام جمعه کوهدشت گفت: ما به پشتوانه بسیج و بسیجیان با قرآن و با شهیدان‌مان پیمان بسته‌ایم.

حجت‌الاسلام و المسلمین ابراهیم طهماسبی تصریح کرد: حیات یک جامعه در گروی استقامت و ایستادگی است، بسیجیان به عنوان نیروی انسانی آگاه، بهترین و باارزش‌ترین سرمایه کشور هستند.

وی افزود: اقتدار بسیجیان این مرز و بوم بی‌نظیر است، وظیفه بسیجیان مقاومت، پیروی از ولایت و دفاع از نظام و انقلاب است.