جهش تولید | دوشنبه، ۵ خرداد ۱۳۹۹

رزمایش بزرگ الی بیت‌المقدس در شهرستان بروجرد برگزار می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

رزمایش بزرگ الی بیت‌المقدس در شهرستان بروجرد برگزار می‌شود

رزمایش بزرگ الی بیت‌المقدس در شهرستان بروجرد برگزار می‌شود

رزمایش بزرگ الی بیت‌المقدس در روزهای ۲۹ و ۳۰ بهمن در منطقه تیپ ۲۴ بعثت شهرستان بروجرد با حضور نیروهای رزمی و نظامی برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بروجرد، این رزمایش با حضور 6 گردان بیت‌المقدس برادران و یک گردان کوثر خواهران با تاکتیک دفاع نمادین و با هدف نمایش قدرت رزمی و بازدارندگی نیروهای نظامی سپاه در منطقه تیپ 24 بعثت شهرستان بروجرد برگزار می‌شود.

محمد پاپی نژاد فرمانده سپاه بروجرد ظهر امروز در نشست هماهنگی برگزاری رزمایش الی بیت‌المقدس گفت: هدف از برگزاری این رزمایش نمایش اقتدار و مشارکت نیروهای مردمی در برقراری امنیت پایدار و حفظ امنیت در سطح جامعه است.

وی با بیان اینکه برگزاری این رزمایش توان عملیاتی نیروهای تحت امر را افزایش می‌دهد افزود: این رزمایش در افزایش آمادگی دفاعی یگان‌های نظامی و بسیجیان مستقر در شهرستان بروجرد برای مقابله با حملات احتمالی دشمنان تأثیر به‌سزایی دارد.

فرمانده سپاه بروجرد با بیان اینکه در این رزمایش اقتدار و آمادگی نیروهای نظامی به نمایش درمی‌آید عنوان کرد: به‌ منظور تأمین تجهیزات مورد نیاز شامل خدمات آمبولانس و آتش‌نشانی برنامه‌ریزی‌های لازم صورت پذیرد.