رونق تولید ملی | شنبه، ۳ اسفند ۱۳۹۸

رزمایش بیت‌المقدس روزهای 20 و 21 اسفند در شهرستان پلدختر برگزار می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

رزمایش بیت‌المقدس روزهای 20 و 21 اسفند در شهرستان پلدختر برگزار می‌شود

رزمایش بیت‌المقدس روزهای 20 و 21 اسفند در شهرستان پلدختر برگزار می‌شود

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان پلدختر گفت: رزمایش بیت‌المقدس گردان‌های عاشورای بسیج ناحیه پلدختر در منطقه عمومی سراب جهانگیر برگزار می‌شود.

محمدشریف نوریان در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در پلدختر زمان این رزمایش را روزهای 20 و 21ا سفند ماه جاری عنوان کرد و اظهار داشت: این رزمایش در شکل کوی و برزن و با هدف آمادگی ارتقای رزم گردان‌های عاشورای بسیج ناحیه مقاومت شهرستان پلدختر برگزار می‌شود.

وی گفت: امسال 1600 نفر از بسیجیان پلدختر در قالب کاروان راهیان‌نور به مناطق عملیاتی جنوب اعزام شده‌اند.

وی با تاکید بر اینکه از این تعداد یک هزار و 100 نفر برادر و 500 نفر خواهر بوده‌اند که در بین دانش‌آموزان، دانشجویان و اخیرا بسیجیان در قالب عمومی اعزام شده‌اند گفت: آشنایی با ارزش‌های متعالی دفاع مقدس و ترویج فرهنگ ایمان، ایثار و شهادت، گرامیداشت و زنده نگه داشتن یاد وخاطره شهیدان و گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و انتقال حماسه رشادت آنان به نسل جوان امروز از مهمترین اهداف برگزاری اردوهای راهیان‌نور بوده است.

نوریان با بیان اینکه 400 نفر خواهر نیز در اواخر اسفند ماه به مناطق عملیاتی جنوب در قالب راهیان‌نور اعزام می‌شوند اظهار داشت: کاروان راهیان‌نور حرکتی موثر و فرهنگی در راستای انتقال میراث غنی انقلاب اسلامی به نسل‌های جوان است.

نوریان گفت: باید تمام توان خود را با بهره‌گیری از ظرفیت‌های دستگاه‌های اجرایی در راستای اعزام کاروان راهیان‌نور بکار بگیریم.