سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۲۷ فروردین ۱۴۰۰

رزمایش"شهدای مدافع حرم" در استان لرستان برگزار می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

رزمایش"شهدای مدافع حرم" در استان لرستان برگزار می‌شود

رزمایش"شهدای مدافع حرم" در استان لرستان برگزار می‌شود

جانشین سپاه استان لرستان گفت: رزمایش شهدای مدافع حرم در استان لرستان با حضور گردان‌های بیت‌المقدس برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد، سردار احمد توکلی صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: رزمایش شهدای مدافع حرم در استان لرستان با حضور گردان‌های بیت‌المقدس و به مدت دو روز و از روز پنجشنبه 14 آبان آغاز می‌شود.

وی افزود: سپاه حضرت ابوالفضل (س) استان لرستان با فعال کردن قرارگاه امام هادی (ع) و با به کارگیری 55 گردان بیت‌المقدس برادران و پنج گردان کوثر خواهران جمعیتی نزدیک به 14 هزار نفر در سطح استان لرستان، مرکز استان و شهرستان‌های تابعه را گردآوری کرده است.

جانشین سپاه استان لرستان عنوان کرد:هدف از این گردهمایی بسیجیان ایجاد آمادگی رزم، بالابردن توانایی رزم و ایجاد انگیزه در نیروهای بسیجی است.

وی تصریح کرد: دست‌اندرکاران این رزمایش تلاش می‌کنند تا آنچه را که در میدان‌ها و کلاس‌های تئوری آموخته‌اند، به طور واقعی و در سطح عملیاتی در صحنه‌های عملیاتی اجرایی کنند.

توکلی خاطرنشان کرد: همزمان با روز استکبارستیزی رزمندگان بسیجی استان لرستان ابتدا در راهپیمایی شرکت می‌کنند و سپس در اردوگاه‌هایی که برای آنها پیش‌بینی شده است، حضور می‌یابند.

وی گفت: بسیجیان در روز نخست رزمایش در کلاس‌های تاکتیکی عملیاتی و کلاس‌های حلقه‌های صالحین شرکت می‌کنند و در روز دوم با حضور مسئولان صبحگاه اقتدار را اجرا می‌کنند و سپس در ادامه عملیاتی که برای آنها در نظر گرفته شده است، اجرا می‌کنند.