رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۱ اسفند ۱۳۹۸

رسانه‌های استان لرستان بر اساس انصاف نیروی انتظامی را نقد می‌کنند - نمایش محتوای خبر

 

 

رسانه‌های استان لرستان بر اساس انصاف نیروی انتظامی را نقد می‌کنند

رسانه‌های استان لرستان بر اساس انصاف نیروی انتظامی را نقد می‌کنند

فرمانده انتظامی استان لرستان گفت: تاکنون همه انتقادات اصحاب رسانه استان منصفانه بوده و از این انتقادات به‌خوبی استقبال کرده‌ایم و آنجا که ایراداتی وارد بوده برطرف شده است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد سردار محمد قنبری در مراسم  تجلیل از اصحاب رسانه که در سالن جلسات فرماندهی انتظامی استان لرستان برگزار شد با بیان اینکه پلیس در خط مقدم امنیت اجتماعی قرار دارد اظهار داشت: جامعه همواره به دنبال ارتقاء امنیت اجتماعی است و پلیس در خط مقدم این امنیت قرار دارد.

وی افزود: در حوزه اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در استان لرستان می‌توانیم ادعا کنیم نیروی انتظامی تاکنون موفق عمل کرده‌ است.

فرمانده انتظامی استان لرستان عنوان کرد: ارتقاء امنیت اجتماعی دو بعد عینی و حسی است که در بعد عینی آمار واقعیاتی است که وجود دارد و بعد حسی و ذهنی احساس امنیت در جامعه است.

وی بیان کرد: اگر بعد عینی ارتقاء یابد ولی حالت حسی و ذهنی مردم تنزل یابد امنیت اجتماعی در جامعه تنزل یافته است ولی اگر بعد حسی مردم ارتقاء یابد حالت عینی نیز  افزایش‌یافته است.

قنبری با اشاره به اینکه توسعه سرمایه‌گذاری در استان نیز به توسعه امنیت اجتماعی وابسته است تصریح کرد: ارتقای امنیت اجتماعی بین مردم مدیون اصحاب رسانه است و به همه مسائل دیگری که در استان به دنبال آن هستیم نیز کمک می‌کند.

وی خاطرنشان کرد: تاکنون همه انتقادات اصحاب رسانه استان منصفانه بوده و از این انتقادات به‌خوبی استقبال کرده‌ایم و آنجا که ایراداتی وارد بوده رفع شده است.