جهش تولید | دوشنبه، ۲۹ دی ۱۳۹۹

رسانه‌های پلدختر نباید در راستای کاندیدای خاصی قلم بزنند - نمایش محتوای خبر

 

 

رسانه‌های پلدختر نباید در راستای کاندیدای خاصی قلم بزنند

رسانه‌های پلدختر نباید در راستای کاندیدای خاصی قلم بزنند

فرماندار پلدختر با بیان اینکه مجریان انتخابات حکم داور دارند، گفت: رسانه‌های پلدختر نباید در راستای کاندیدای خاصی قلم بزنند.

به گزارش خبرگزاری فارس از پلدختر، نورالدین درمنان شامگاه چهارشنبه در جلسه شورای فرهنگ عمومی با تاکید بر نقش مثبت رسانه‌ها در آرامش و امنیت اجتماعی جامعه اظهار داشت: رسانه‌ها باید در راستای منافع ملی قلم بزنند و اولویت را به مباحث ملی و در سطح منطقه نیز به منافع مردمی بدهند.

وی افزود: باورم این است که اگر در جامعه‌ای نقد نباشد، آن جامعه یک جامعه مرده است.

وی با بیان اینکه منظور ما در جلسه شورای اداری خطاب به همه سایت‌ها نبوده است، گفت: برخی اخبار خلاف واقعی توسط برخی خبرنگاران مطرح شده که هیچ نفعی برای شهرستان نداشته و این حرف‌ها بی‌فایده است.

فرماندار پلدختر افزود: فایده این مطالب چیست، آیا این نقد است، آثار مثبت این دست مطالب برای شهرستان ما چیست و به دنبال چه چیزی می‌گردیم.

درمنان با بیان اینکه قام معظم رهبری در فرمایش‌های خود همیشه بر همدلی و همزبانی و وحدت تاکید دارند، گفت: اگر مطالبات مردم را مدنظر قرار ندهیم و فقط منافع باندی، قبیله‌ای، گروهی و سیاسی و طایفه‌ای را محور قرار دهیم، طبیعی است که همدلی و همزبانی محقق نمی‌شود.

این مسئول با انتقاد از برخی خبرها پیرامون موضع‌گیری فرمانداری در مورد انتخابات پیش‌رو افزود: همه باید بدانند که ما بی‌طرف هستیم، زیرا بی‌طرفی به جامعه آرامش می‌دهد.

فرماندار پلدختر با بیان اینکه مجریان انتخابات حکم داور دارند، گفت: داور نباید یک‌طرفه داوری کند، این امر مفهوم آن این نیست که بگویند با همه است.

این مسئول یادآور شد: فرهنگ جانب‌داری از کاندیداها توسط ادارات باید از بین برود. وی با بیان اینکه رسانه‌ها نباید در راستای کاندیدای خاصی قلم بزنند، گفت: در عرصه افکار عمومی این‌گونه تصور نشود که سایتی یا رسانه‌ای مبلغ یک کاندیدای خاص است و سعی نکنیم به بلندگو و مبلغ کاندیدا یا جریانی سیاسی تبدیل شویم.