جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۵ خرداد ۱۳۹۹

رشد و توسعه همه‌جانبه کشور در سال «دولت و ملت؛ همدلی و همزبانی» - نمایش محتوای خبر

 

 

رشد و توسعه همه‌جانبه کشور در سال «دولت و ملت؛ همدلی و همزبانی»

رشد و توسعه همه‌جانبه کشور در سال «دولت و ملت؛ همدلی و همزبانی»

استاندار لرستان گفت: نام‌گذاری سال 94 به «دولت و ملت؛ همدلی و همزبانی» فرصت بسیار مناسبی برای رشد و توسعه کشور و استان لرستان است.

به گزارش خبرگزاری فارس از خرم‌آباد، هوشنگ بازوند در جلسه ستاد اجرایی خدمات سفرهای استان لرستان با اشاره به نام‌گذاری سال 94 به عنوان سال «دولت و ملت، همدلی و همزبانی» از سوی مقام معظم رهبری، اظهار داشت: هدف‌گذاری مقام معظم رهبری برای همدلی و همزبانی دولت و ملت که دارای عقبه کارشناسی دقیق و اندیشمندانه‌ای بوده، فرصت بسیار مناسبی برای رشد و توسعه لرستان همانند سراسر کشور به وجود می‌آید که باید از این فرصت حداکثر استفاده را ببریم.

وی با یادآوری هدف‌گذاری و شعار سال‌های اخیر که آگاهانه از سوی مقام معظم رهبری اعلام شده، ادامه داد: همدلی و همزبانی دولت و ملت، تکمیل‌کننده شعارها و هدف‌گذاری سال‌های اخیر است و می‌تواند به رشد و تعالی کشور در همه زمینه‌ها بینجامد.

استاندار لرستان، همدلی و همزبانی دولت و ملت را در زمینه سیاسی موجب برگزاری مناسب‌تر دو انتخابات بزرگ مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان دانست و خاطرنشان کرد: افزایش مشارکت اجتماعی ناشی از همدلی و همزبانی ملت و دولت می‌تواند به رشد فرهنگی و مهندسی اجتماعی مناسب‌تری بینجامد.

بازوند از تلاش همه اعضای ستاد نوروزی استان لرستان قدردانی کرد و افزود: مدیران دستگاه‌های اجرایی باید نقاط ضعف را در دستور کار خود قرار دهند تا بتوانیم این نقاط را در سال جدید برطرف کنیم.

وی از کاهش 32 درصدی انواع جرائم در لرستان خبر داد و متذکر شد: این امر با تلاش نیروهای انتظامی صورت گرفته که جای تقدیر و تشکر دارد.

استاندار لرستان اضافه کرد: از ابتدای تعطیلات نوروزی تاکنون شاهد کاهش 22 درصدی تصادفات در زمینه‌های مختلف در لرستان بوده‌ایم که باید از عوامل پلیس‌راه استان، راهداری، اداره‌کل راه و ترابری، هلال‌احمر و دستگاه‌های مربوطه تقدیر و تشکر کنیم.

بازوند از دستگاه‌های مربوطه خواست تا پایان تعطیلات نوروزی کاهش تصادفات را به 25 درصد برسانند تا استان لرستان همانند سال‌های گذشته جزو استان‌های برتر کشور در این زمینه باشد.

وی بیان داشت: این استان در بعد گردشگری دارای ظرفیت‌های مناسبی است و باید تلاش کنیم زیرساخت‌های مقصد گردشگران در این استان فراهم شود.

استاندار لرستان در پایان از سیروس ابراهیمی، مسعود بهرام‌نژاد و محمود سهرابیان بازرسان ویژه استاندار لرستان در ایام نوروز امسال قدردانی کرد.