سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۳ مرداد ۱۴۰۰

رعایت نظم و انضباط رمز موفقیت در اقدامات نیروی انتظامی لرستان - نمایش محتوای خبر

 

 

رعایت نظم و انضباط رمز موفقیت در اقدامات نیروی انتظامی لرستان

رعایت نظم و انضباط رمز موفقیت در اقدامات نیروی انتظامی لرستان

فرمانده انتظامی استان لرستان گفت: رمز پیروزی و موفقیت هر سازمان و نهادی در رعایت نظم و انضباط نهفته است.

به گزارش خبرگزاری فارس از خرم‌‏آباد، "محمد قنبری " در جمع خبرنگاران در خرم‌‏آباد اظهار داشت: عدم رعایت نظم و انضباط در مجموعه‌های انتظامی ضمن اینکه دارای انعکاس منفی در اذهان عموم است، بر اقتدار و محبوبیت نیروی انتظامی نیز تاثیر گذاشته و بی‌ارتباط با نتیجه ماموریت‌های سازمان نیز ندارد.

وی یکی از رمزهای موفقیت هر مجموعه‌ای را رعایت نظم عمومی آن سازمان و انضباط فردی به ویژه در چارچوب دستورالعمل‌های ابلاغی و آیین‌نامههای مربوطه عنوان کرد و گفت: اگر رعایت نظم و انضباط در سرلوحه کارها قرار گیرد بدون شک در هیچ مجموعهای با مشکل مواجه نخواهیم شد و از آن جایی که در اذهان عمومی نیروی انتظامی مظهر نظم و انضباط است، باید به این امر مهم توجه و نگاه ویژه داشته باشیم.

این مقام ارشد انتظامی در بخش دیگر از سخنان خود با اشاره به حجم ماموریتهای پلیس تصریح کرد: این مورد باعث نمیشود که خللی در مأموریت‏‌های این فرماندهی ایجاد شود و خوشبختانه با تحقق سه فاکتور اقتدار، منطق و ابتکار و خلاقیت در مأموریت‏‌ها امنیت و احساس امنیت قابل قبولی در استان حاکم است.

قنبری مسئولان و کارکنان انتظامی را به رعایت اخلاق اسلامی برگرفته از ائمه معصومین (ع) توصیه و تصریح کرد: فرماندهان باید با اخلاق‏‌ترین و معنوی‏‌ترین افراد و الگویی کامل برای مجموعه خود باشند.