رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۷ اسفند ۱۳۹۸

رفع مشکلات کشور با تکیه‌ بر«تفکر بسیج» امکان‌پذیر است‌ - نمایش محتوای خبر

 

 

رفع مشکلات کشور با تکیه‌ بر«تفکر بسیج» امکان‌پذیر است‌

رفع مشکلات کشور با تکیه‌ بر«تفکر بسیج» امکان‌پذیر است‌

مدیرکل صداوسیمای استان لرستان با بیان اینکه رفع مشکلات کشور با تکیه‌بر بسیج امکان‌پذیر است گفت: تفکر بسیجی توفیقات زیادی برای نظام جمهوری اسلامی ایران در برداشته است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم ازپلدختر، محمد بازوند در تجمع بزرگ بسیجیان پلدختر که با حضور نماینده مردم پلدختر در مجلس شورای اسلامی، فرماندار، فرمانده‌های نظامی و انتظامی و بسیجیان در محل سپاه پلدختر برگزار شد ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و تبریک روز بسیج، به نقش بی‌بدیل این نیروی انقلابی و مردمی در مقابله با پروژه نفوذ دشمن درصحنه‌های مختلف اشاره کرد و اظهار داشت: بسیج شجره طیبه‌ای است که ضامن ثبات و پیروزی کشور در تمام زمینه‌ها است.

وی بابیان اینکه بسیج مایه آرامش مردم است افزود: بسیج میراث گران‌بهای انقلاب و امام راحل است که همواره از دستاوردهای انقلاب حراست کرده و حیات‌بخش در بحران‌ها و تضمین‌کننده تعالی کشور است.

مدیرکل صداوسیمای مرکز لرستان عنوان کرد: نهال بسیج به دست مبارک امام خمینی (ره) کاشته و با خون شهدا آبیاری شد، با پایمردی جانبازان و ایثارگران رشد کرد و با هدایت مقام معظم رهبری به ثمر نشست و امروز باقدرت و اخلاص و ایمان درصحنه حضور دارد.

وی بابیان اینکه رفع مشکلات کشور با تکیه‌بر بسیج امکان‌پذیر است، بیان کرد: مشکلات بسیاری که کشور در ابتدای انقلاب با آن مواجه بود باهمت بسیج برطرف شد و امروز بسیج با ورود در همه عرصه‌ها کلیددار پیشرفت و توسعه کشور است.

بازوند بر ضرورت داشتن روحیه انقلابی تأکید کرد و گفت: تفکر بسیجی و ارزش بسیجی توفیقات زیادی برای نظام جمهوری اسلامی ایران در برداشته است.

به گزارش تسنیم در اجتماع بزرگ و پرشور بسیجیان، گردان‌های بیت‌المقدس، الزهرا، کوثر، امام حسین (ع) ، بسیج دانش‌آموزی، بسیج فرهنگیان و پیشکسوتان بسیجی حضور داشتند و بسیجیان با فریاد مرگ بر آمریکا، مرگ بر استکبار و درود بر شهادت و ولایت بار دیگر با آرمان‌های بلند امام راحل، شهدا و مقام معظم رهبری تجدید بیعت کردند.