رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۶ اسفند ۱۳۹۸

رمز موفقیت کشور تفکر بسیجی است - نمایش محتوای خبر

 

 

رمز موفقیت کشور تفکر بسیجی است

رمز موفقیت کشور تفکر بسیجی است

مسئول سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری کشور با اشاره به فعالیت این قشر از بسیج گفت: رمز موفقیت کشور تفکر بسیجی است.

به گزارش خبرنگار مهر، محمود ایلخان شامگاه شنبه در نشست با شورای قشر بسیج مهندسین عمران و معماری لرستان اظهار داشت: همه ما در بسیج دو هدف اصلی جذب و سازمان دهی و همچنین افزایش کارآمدی را دنبال می کنیم.

وی با بیان اینکه بسیج های تخصصی با هدف افزایش کارآمدی شکل گرفته اند، عنوان کرد: جذب و سازمان دهی نیروی خوب، مبتکر، خلاق، متعهد و دارای تفکر بسیجی و به کارگیری توان این افراد در افزایش کارآمدی نظام مقدس جمهوری اسلامی از اهداف ماست.

مسئول سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری کشور ادامه داد: مقام معظم رهبری می فرمایند هر کسی بدون منت و خالصانه در راستای رشد و تعالی نظام جمهوری اسلامی و هم جهت با آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی گام بردارد بسیجی است.

ایلخان با اشاره به اینکه در بسیج مهندسین عمران و معماری به دنبال سازماندهی افراد با تخصص برای حل مشکلات استان ها هستیم، تصریح کرد: در بسیج مهندسین عمران و معماری به دنبال این هستیم اعضای این بسیج دور هم جمع شده و همفکری کنند و اولویت اصلی آنها مسئله یابی در استان و حل کردن مشکلات استان ها باشد.

وی با بیان اینکه حوزه کاری بسبج مهندسین عمران و معماری حوزه گسترده ای است، افزود: بحث هایی مانند شهرسازی، عمران و آبادانی، آب و فاضلاب و راه سازی به حوزه کاری ما مربوط می شود.

مسئول سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری کشور با تاکید بر اینکه شورای قشر این بخش از بسیج باید پتانسیل ها و توانمندی ها را به کار گرفته و فضایی برای بروز خلاقیت ها ایجاد کند، خاطرنشان کرد: امروزه در اغلب استان ها از نظر علم و تخصص کمبودی وجود ندارد و نقش بسیج مهندسین استفاده از این پتانسیل هاست که امورات منطقه به عهده افراد کارآمد، متخصص و با تفکر بسیجی بیفتد.

ایلخان با بیان اینکه هدف ما ترویج فرهنگ بسیجی است، یادآور شد: رمز موفقیت کشور تفکر بسیجی است که هشت سال دفاع مقدس این موضوع را به طور کامل نشان داد که تفکر بسیجی توانست کشور را حرکت داده و در مقابل دشمن بایستد.

وی با اشاره به اینکه هرجا که اثری از سازندگی و فعالیت و خلاقیت است تفکر بسیجی حاکم است، عنوان کرد: هنر شورای قشر بسیج مهندسین عمران و معماری استان باید این باشد که افراد متخصص با تفکر بسیجی را شناسایی و سازماندهی کرده و از دانش آنها استفاده کند.