جهش تولید | دوشنبه، ۱۱ فروردین ۱۳۹۹

روز جهانی قدس روز دفاع از حق، اسلام و ملت مظلوم فلسطین است - نمایش محتوای خبر

 

 

روز جهانی قدس روز دفاع از حق، اسلام و ملت مظلوم فلسطین است

روز جهانی قدس روز دفاع از حق، اسلام و ملت مظلوم فلسطین است

نماینده ولی فقیه در استان گفت: روز جهانی قدس روز دفاع از حق، اسلام و ملت مظلوم فلسطین است.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما،حجت الاسلام والمسلمین میرعمادی با اشاره به تلاش استکبار جهانی برای تفرقه میان امت اسلامی و تقویت جبهه سازش با هدف ایجاد حاشیه امن برای رژیم صهیونیستی گفت: پیام امروز راهپیمایی روز جهانی قدس پیگیری طرح مقاومت در برابر طرح سازش و طرح وحدت اسلامی در برابر تفرقه امت اسلامی بود.

نماینده ولی فقیه با قدردانی ازحضور حماسی مردم درراهپیمایی روزجهانی قدس گفت: این راهپیمایی باشکوه نشان دادکه فلسطین همچنان مساله اصلی امت اسلامی واستکبارجهانی نیز دشمن اصلی بشریت است .

امام جمعه خرم آباد با اشاره به هفته برملا ساختن جنایات حقوق بشری آمریکا از ششم تا 12 تیرماه، ترور مقام معظم رهبری و شخصیتهای مطرح نظام توسط منافقین، تجهیز صدام جنایتکار در بمباران شیمیایی سردشت وحمله موشکی به هواپیمای مسافربری ایران در خلیج فارس را از جنایات آمریکا در این هفته برشمرد .

حجت الاسلام والمسلمین میرعمادی، اقدام ابلهانه رژیم آل خلیفه در سلب تابعیت شیخ عیسی قاسم را لکه ننگی بر دامان حکومت منحوس بحرین خواند و گفت: مطمئناً این اقدام خشم مردم انقلابی بحرین را برای سرنگونی حکومت آل خلیفه شعله ور کرده است .

وی در ادامه با اشاره به روزهای پایانی ماه مبارک رمضان و در پیش بودن عید سعید فطر افزود: عید سعید فطر جلوه ای از اتحاد وحدت و اخوت و برادری مسلمانان است.